„Apple“ pristato naujus produktus ir paslaugas 2023 m. pavasario renginyje

Verslas

Pasaulyje

„Apple“ antradienį surengė kasmetinį pavasario renginį, kuriame pristatė savo klientams daugybę naujų produktų ir paslaugų. Renginyje, kuris vyko praktiškai dėl besitęsiančios pandemijos, buvo pristatytos naujausios bendrovės techninės ir programinės įrangos naujovės.

Vienas didžiausių renginio pranešimų buvo naujojo MacBook Air, kuriame įdiegtas naujas Apple M4 lustas, pristatymas. M4 lustas yra reikšmingas patobulinimas, palyginti su ankstesniu M3 lustu, siūlantis greitesnį veikimą ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką. Naujajame „MacBook Air“ taip pat yra pertvarkyta klaviatūra, patobulinti garsiakalbiai ir didesnės raiškos ekranas.

Be naujojo „MacBook Air“, „Apple“ taip pat pristatė naująjį „iPad Pro“, kurį dabar galima įsigyti dviejų dydžių: 11 colių ir 12,9 colių. Naujajame „iPad Pro“ yra naujausias „Apple“ A15 lustas, kuris siūlo dar greitesnį veikimą nei ankstesnis A14 lustas. 12,9 colio modelis taip pat turi naują mini LED ekraną, kuris pagerina ryškumą ir kontrastą.

„Apple“ taip pat paskelbė apie kelis naujus programinės įrangos atnaujinimus, įskaitant „iOS 16“ ir „macOS 13“. Naujieji atnaujinimai suteikia daugybę naujų funkcijų ir patobulinimų, įskaitant naujus privatumo valdiklius, patobulintas „Siri“ funkcijas ir pertvarkytą „App Store“.

Kitas svarbus renginio pranešimas buvo naujos „Apple“ fitneso prenumeratos paslaugos „Fitness+“ pristatymas. Ši paslauga suteikia vartotojams prieigą prie įvairių treniruočių, įskaitant jogą, važiavimą dviračiu ir jėgos treniruotes. Paslauga integruota su Apple Watch, todėl vartotojai gali stebėti savo kūno rengybos pažangą ir gauti suasmenintas rekomendacijas pagal jų tikslus.

Galiausiai „Apple“ paskelbė apie savo naujos podcast’ų prenumeratos paslaugos, kuri leidžia vartotojams užsiprenumeruoti išskirtinį turinį iš mėgstamų podcast’ų kūrėjų, pristatymą. Ši paslauga teikiama už mėnesinį mokestį ir siūlo klausytis be skelbimų ir išankstinę prieigą prie naujų epizodų.

Apskritai „Apple“ 2023 m. pavasario renginys pademonstravo nuolatinį įmonės įsipareigojimą diegti naujoves ir gerinti klientų patirtį. Su naujais produktais ir paslaugomis savo techninės ir programinės įrangos pasiūloje „Apple“ dar kartą nustato technologijų pramonės standartą.