Būkite pasirengę: prieš kreipdamiesi į potencialius investuotojus, įsitikinkite, kad turite gerai apgalvotą savo idėjos planą. Tai turėtų apimti aiškų paaiškinimą, kokia yra jūsų idėja, kokią problemą ji išsprendžia, kaip ji uždirbs pinigų ir kokia yra jūsų tikslinė rinka. Taip pat turėtumėte turėti išsamų finansinį planą, kuriame būtų parodyta, kaip panaudosite investicijas savo idėjai plėtoti ir kokios investicijų grąžos gali tikėtis investuotojas.
Pažinkite savo auditoriją: svarbu žinoti, su kuo kreipiatės ir kokie yra jų interesai. Skirtingi investuotojai turės skirtingus kriterijus, pagal kuriuos jie ieško investavimo galimybės, todėl būtinai atlikite savo tyrimą ir atitinkamai pritaikykite savo pasiūlymą.
Praktikuokite savo pasiūlymą: greičiausiai turėsite tik kelias minutes, kad pristatytumėte savo idėją potencialiems investuotojams, todėl svarbu, kad ji būtų aiški, glausta ir įtikinama. Praktikuokite savo žingsnį, kol būsite tikri, kad per trumpą laiką galėsite efektyviai perteikti savo idėjos vertę.
Būkite sąžiningi: svarbu aiškiai suprasti su jūsų idėja susijusią riziką ir iššūkius. Investuotojai įvertins jūsų sąžiningumą ir bus labiau linkę investuoti, jei manys, kad esate iš anksto informuotas apie galimus spąstus.
Tolesni veiksmai: jei negaunate atsakymo iš investuotojo, nebijokite su juo susisiekti. Gali būti, kad jie tiesiog neturėjo laiko peržiūrėti jūsų pasiūlymo, todėl gali būti naudingas švelnus priminimas.
Atminkite, kad prašyti žmonių investuoti į jūsų idėją gali būti sudėtingas procesas, tačiau tinkamai pasiruošę ir prižiūrėdami galite padidinti savo sėkmės galimybes.