10 brangiausių kalėdinių eglučių pasaulyje

Šiose brangiausiose eglutėse išsiskiria tuo, jog jos retai gaminamos iš tų pačių natūralių šakų, kurias mėgdavo ankstyvieji estai, latviai ir vokiečiai. Vietoj to, mūsų sąrašą užpildo dizaino meistrai su blizgučių vizijomis, kad patenkintų švenčių euforiją, pasirinkdami brangius brangakmenius ir rūdas, o ne natūralią medžio dalių, visų šakelių ir jų lapų terpę.

10. „Sofitel London St. James“ medis, dekoruotas konjaku, – 46 000 EUR

10 vieta

Norėdami pradėti procesą su brangiausiomis eglutėmis pasaulyje, vykstame į Londoną. Madingo Londono viešbučio „Sofitel“ vadovai pagerbia sunkiai nusiteikusią Londono aludžių kultūrą ir prašmatnią eleganciją šiame, atrodytų, kasdieniškame metalinių rėmų išvirkšte, suvarstytame 200 miniatiūrinių dydžių 24 karatų aukso butelių, kuriuose yra ne mažiau kaip Liudviko XIII didysis šampano konjakas. Juos rankomis gamino „Baccarat“ meistrai, kai kurie žymesni kristalų gaminių meistrai. Vainikuoti eglutę yra išskirtinis dūminiai mėlynas sietynas. Norėdami pagardinti dalykus, viešbutis pasiūlė svečiams užsisakyti 2900 svarų vertės kalėdinę SPA programą kartu su dovana – išskirtiniu „Baccarat“ papuošimu. Jei atsitiktų suklupti dėl viso užsiėmimo, kurį reikia užpildyti, būtų gerai, jei pasistengtumėte nuo viršaus, jei nenorite, kad visa konstrukcija jus tenkintų svaiginančiu sumušimu. Jei taip atsitiks, būkite pasirengę sumokėti ligoninės sąskaitas ir viso šebango 46 000 EUR kainą.

9. 12 kg „Ginza Tanaka“ eglutė – 392 000 EUR

9 vieta

Kaip jūs sužinosite toliau šiame sąraše, Tokijas, Japonijos Ginza rajono Tanaka juvelyrinių dirbinių parduotuvė labai mėgsta auksą, iš tauriųjų metalų paversdama tai, kas iš garbinančios visuomenės pagamintų turtingus ”oohhs” ir ”aahhs”. Šiuo atveju išleidžiamas vienas 12 kg vertės vientisas auksas, pagamintas iš gryno geltono putojančio malonumo. 392 000 EUR tuo metu pagal aukso vertę – sąraše esančiam 9 numeriu.

Dėl šiek tiek foninių smulkmenų Ginza – Sidabrinė gatvė pažodžiui angliškai, bet iš tikrųjų reiškia „mėtą“ – reiškia vietas, kuriose pinigai buvo kaldinami dar 1612 m. Tai reiškia, kad bet kuriuo metu radus vietą, pažymėtą „Ginza“, vieta yra sertifikuota karališkoji monetų kalykla praeityje. „Ginza Tokyo“ garsėja ne tik savo „Tanaka“ papuošalais, bet ir vieta, kur rasite žemę, kurios astronominis įvertinimas Žemėje yra aukštesnis, – tai derinys dėl aukso, kurį išmatavo vienas iš jo gyventojų – „Tanaka“ juvelyrikos parduotuvė.

8. „Steve Quick Jewellers Gold“ stalviršio medis – 418 000 EUR

8 vieta

Juvelyras Steve’as Quickas buvo ypatingai nusiteikęs savaip išryškinti atostogų dvasią: sugalvojo kūrybą, kuri būtų ir elegantiškai estetiška, ir atspindinti labdaros dorybę, kurios reikia ta proga. 18 karatų kieto gėrimo daužymas į blizgančią geltoną eglutę, apipiltą deimantų barstymu, suteikė žiūrovui trapaus sniego suvokimą.

Auksinio medžio viršūnė yra žvaigždė, pagaminta iš platinos ir deimanto, kurios vertė 4,52 karato. Žvaigždė taip pat yra visiškai nuimama, todėl savininkas gali ją naudoti kaip pakabuką. Nors medis ir pakabukas nerado mokančių klientų, kai jie buvo rodomi parduotuvės fone, „eBay“ aukcionas padarė apgaulę, o pajamos buvo nukreiptos tiesiai į Amerikos vėžio draugiją. Greitai norėdamas nuraminti tuos, kurie atsisakė bauginančios kainos, Steve’as tada pasiūlė prieinames kalėdinės eglutės sidabru ir auksu padengtas versijas. Parduodant priimtinesnėmis kainomis, sprendimas privertė visus džiaugtis.

7. „Soo Kee“ juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Diamond Tree“ – 836 000 EUR

7 vieta

Po brangiausių pasaulyje eglučių einame į prekybos centrą „Burgis Junction“ Singapūre, kuris vietiniam juvelyrui Soo Kee pavedė paskolinti naują orą šventėms per 6 metrų ir 3 tonų eglutę su 21 798 deimantai iš viso 913 karatų su šakelėmis, pritraukiančiomis 3762 krištolo karoliukus, kad visi galėtų stebėtis. Siekdamas įsitikinti, kad nustebusi publika nepraleis vienos smulkmenos, Soo Kee įdėjo 500 lempučių, kad visa konstrukcija būtų visiškai papuošta spindesiu.

Kad būtų išvengta nemalonių gyventojų elementų nekviesto dėmesio, didinga eglė buvo saugoma visą parą. Sunkus gyvenimas žmonėms, turintiems įsitikinti, kad niekada netrūktų nė vieno gabalo iš tūkstančių.

6. Vašingtono DC „Capitol“ eglutė – 1 mln. USD

6 vieta

Sąraše vis dar yra viena vieta, kur didžiulė eglutės kaina nereiškia dirbtinių galūnių, šakelių ir lapų. Nuo 1964 m. Vašingtono Kapitolijus įsipareigojo spygliuočiams išleisti savo pačių užsakytą medelyną, persodinti gyvų daigų šaknis ir visai šalia Baltųjų rūmų, kai jis bus paruoštas šventėms.

Kartais viršijantis 20 metrų, tačiau dygliuotas augalas reikalauja tūkstančių lempučių, kad išryškintų savo šlovę. Įsivaizduokite, kokia logistika susijusi su augalo išnešimu iš namų, tuo pačiu įsitikinant, kad šaknys nepažeistos, vežant jį į Kapitolijaus teritoriją, derantis su geliančiomis šakomis ir nesunku suprasti, kaip išlaidos galėtų greitai išaugti iki milijono JAV dolerių. Vietiniai gyventojai ir lankytojai, žinoma, neprieštarauja: visa ta kaina verta dėmesio.

5. „Ginza Tanaka“ juvelyrikos parduotuvė – stalviršių medis – 1,5 mln. EUR

5 vieta

Tokijo Ginza Tanaka antrą kartą užima centrinę vietą, kai ši 6,6 pėdų eglutė sukurta iš blizgančio 42 svarų gryno 24 karatų aukso, perdirbto į plonas auksines vielas. Minint parduotuvės 90-metį, Midaso vertas medis Japonijoje buvo vertinamas kaip būdas skleisti kalėdinę nuotaiką. 1,5 mln. EUR vertės eglė matantys, turi būti patenkinti ir laimingi iš tolo, bent jau toks tikslas.

4. Universalinės parduotuvės „Takashimaya“ konservuota rožių mini eglutė – 1,5 mln. EUR

4 vieta

Nors daugumoje sąrašo įrašų iki šiol buvo iškilę medžiai, Takašimaja nuėjo kitu keliu įrodyti, kad Kalėdų eglutės efektingumui atkreipti dėmesį ir, žinoma, kainą nėra svarbu.

Remdamasi Paryžiaus gėlių parduotuvės Claude’o Quinquaud’o dizainu, Takashimaya sugebėjo eglutę sutrumpinti iki vos 40 centimetrų / 16 colių aukščio, susitelkusi nedidelį išsaugotų rožių bokštą, kurį stebėjo meška. Tačiau ant kiekvienos rožės žiedlapių yra Australijos ir Afrikos ekstraktai. Jie guli ant žiedlapių kaip rasos lašai, užpildantys kitokio tipo troškulį, ir visiems, galintiems išmušti visą 1,5 mln. Lokio palydovas yra ne mažiau menkas: pats savaime yra deimantinis pakabukas, kuris mirksi su aukščiau esančiomis žvaigždėmis.

3. Honkongo „Swarovski“ krištolo eglutė – didesnė kaip 1,5 mln. EUR

3 Vieta

Kaip ir buvo tikėtasi, Honkongo niekada nepralenks kaimynai Azija Singapūras ir Japonija. Ir tai nebus patenkinta vien prekybos centro ar parduotuvės ekspozicija: ji eina į oro uostą, akies langą į pasaulį, kad visi planetos žmonės, apsilankę toje vietoje, nepraleistų savo blizgančio ketinimo pasigrožėti. Pagrindinė pasaulio kalnų krištolo ekspertė – „Swarovski“ kompanija – veiksmo dalis.

Medis, kuris iškilęs oro uosto teritorijoje, taip pat nėra prasmingas, matuojant 50 pėdų aukščio milžinišką drabužį, apsirengusį 20 milijonų „Swarovski“ aukso ir sidabro kristalų, atneštų iš Austrijos kraštų. Jie taip pat įsitikino, kad nuostabus medis yra vietoje, kuri yra gerai matoma tiek išvykstantiems, tiek atvykstantiems keliautojams.

2. „Ginza Tanaka Disney“ auksinė eglutė – 3,5 mln. EUR

2 Vieta

Ginza Tokyo negalėjo patekti į pirmą vietą mūsų sąraše, tačiau šis tvirtas auksas garantuoja, kad pakels visas po juo dedamas dovanas. 3,5 milijono eurų vertės eglutės brangakmenis šįkart siekia 2,4 metro ir jame yra 50 „Disney“ personažų, kurie netikėtai nusprendė, kad šiuo metu Japonijoje jie taps švariu auksu atostogų sezonui. Auksas yra 88 svarai, 24 karatų vertės. Dešimt amatininkų ir du mėnesiai užtikrino, kad „Disney Tree“ laiku patektų į parduotuvės ekspoziciją.

Jei susivarginote suskaičiuoti ir dabar pasidomėti, kaip 88 svarai aukso tapo 3,5 milijono eurų, sprendimas bent jau tauriųjų brangakmenių meistriškumo pasaulyje yra gana žemiškas: dalis kainos tenka dizainui.

Visa ta žvilganti auksinė eglutė „Ginza Japan“ turi priversti Kalėdas šviesti dar labiau nei įprasta kasmet šioje planetos vietoje.

1.„Emirates Palace“ viešbučio papuošta eglutė – 11,4 mln. USD (9,5 mln. EUR)

1 Vieta

Jei vis dar krapštote galvą, kaip dizaino kaina galėtų prilygti medžiagos svoriui auksu, tikriausiai svarstytumėte giliau, kaip Abu Dabis, ne pati krikščioniškiausia valstybė planetoje, galėtų įsivaizduoti ir netgi baigti procesą mūsų brangiausiose eglutėse pasaulyje.

Bet taip, 2010 m. Brangiausias istorijoje medis išdygo Abu Dabyje, tiksliai prabangiame viešbutyje „Emirates Palace“ Abu Dabyje.

Bendra medžio kaina neatsirado iš pačios konstrukcijos: iš tikrųjų ji neviršijo kelių tūkstančių dolerių. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ką jie deda aplink medį: kalėdines dekoracijas, kurios sugebėjo susikaupti milijonais. Čia kalbama apie ypatingą deimantų, aukso, perlų, safyrų ir smaragdų skaičių.

Nepasitenkinę tuo, jie nusprendė pakelti laikrodžius, karolius ir apyrankes kartu su brangiais kamuoliukais. Nors manote, kad skysto aukso šalyje tai yra be galo per daug, turėkite omenyje, kad Dubajų ir Abu Dabį paprastai aplanko turtingiausi lankytojai. Kai tai padarysite, lengviau suprasti, kaip tokių VIP klientų reikalavimai galėtų būti viršesni už tradicines nuomones. Viešbučiui, kuriame yra automatų, skirtų aukso luitams parduoti, ir privačių reaktyvinių lėktuvų naudojimui, 11,4 mln. USD (9,5 mln. EUR) kalėdinės eglutės figūros yra nedidelis dalykas.

Mėgstate šį brangiausią straipsnį? Verslo Partneriai Lt pradeda skiltį viskas kas yra brangiausia planetoje, sąrašą. Taip pat atkreipkite dėmesį į mūsų būsimą kūrinį apie brangiausias dovanas pasaulyje, kad dar labiau pašildytume dalykus artėjant šventėms. Jau greitai atnaujinsime apie brangiausius dalykus. Nepamirškite apsilankyti mūsų sąrašuose vėliau.

×

Cart