3 patarimai, kaip išlaikyti „Startup Svajonę Gyvą“ iš įkūrėjo, kuris išgyveno nesėkmę 5 kartus

Startup svajonė | Verslo Partneriai Lt
  1. Padarykite tai teisingai pirmą kartą
    Ar tai reiškia, kad viską turite padaryti tobulai? Net nepanašu. (Niekas negali to padaryti!) Tai tiesiog reiškia, kad jūs negalite sau leisti sportuoti – tai panašu į smėlio mėtymą į jūsų įmonės operacinę sistemą, ir tai visiškai skirta mėgėjams. Turite būti profesionalus ir atlikti namų darbus, kad klaidų būtų kuo mažiau. Laikas yra jūsų vertingiausias išteklius, kurį gerai išnaudodami, maksimaliai padidinate investicijas, kurias skiriate viskam, ir saugote, kad darbas nebūtų sunkesnis nei turi būti.

Čia minutėlę pagalvokite, kaip jūs bendraujate su savo darbuotojais ir pasirenkate juos sėkmei. Vertingiausias jų šaltinis yra ir laikas. Jei jūs tai gerbiate ir suteikiate jiems erdvės ir įrankių, reikalingų efektyviam ir autentiškam darbui, jie galiausiai bus produktyvesni ir palaikys geresnius santykius su jumis nei tuo atveju, jei jus valdytumėte labai gerai, neaiškiai ar palaidotumėte nenaudinguose procesuose. Kelkite didelius lūkesčius, būkite labai aiškūs ir tada pasukite iš jų kelio.

  1. Daryk tai greitai
    Dabar, aišku, norint gerai atlikti 1-ąjį tašką, gali tekti išpjauti nemažą dalį savo kalendoriaus, atsižvelgiant į tai, ką dirbate. Ir jūs norite turėti pakankamai laiko, kad galėtumėte iš tikrųjų apsvarstyti savo galimybes, gauti atsiliepimų ir išnagrinėti visą svarbią informaciją. Skubėjimas daro atliekas, kaip sakoma sename posakyje.

Tačiau šiandieninė rinka yra nuolat besikeičiantis kaleidoskopas. Mirksėkite, ir tai pasikeitė jums. Taigi šia prasme negalima amžinai kabintis. Privalai tęsti nusikaltimą visur, kur tik gali, laikytis kraujo priartėjimo principo ir įsipareigoti padaryti viską, ko reikia. Kuo daugiau galite peržengti tikslą iš savo sąrašo, tuo daugiau galite panaudoti savo pasiekimus, kad išliktumėte motyvuoti dėl savo didelio verslo vaizdo – ir tuo konkurencingesnė būsite.

Siekite kuo didesnio greičio, kiek galite pagrįstai susirinkti, ir naudokite savo darbo kokybę sau tempui. Tikslas yra pasiekti aukščiausią kompetenciją, fantastišką paslaugą ar produktą, kurio žmonės tikrai nori, ir puikią kainą tuo pačiu metu.

  1. Smagiai praleisk laiką
    Taip, verslas turi daug rimties. Pinigų, reputacijos ir jūsų sveikatingumo požiūriu daug kas yra.

Tačiau didžiojoje daiktų schemoje verslas yra tik žaidimas, kurio rezultatas matuojamas doleriais. Tai greitai sužinosite, kai būsite savarankiškai turtingas arba pakalbėsite su žmonėmis, kurie jau yra. Kai esi tokioje pozicijoje, darbas nėra susijęs su pinigais. Tai susiję su žmonėmis ir džiaugsmu įnešti į rinką ką nors įdomaus ir gero. Tai yra iššūkis sau kiekvieną dieną, kad sužinotum, ką tu gali padaryti.

Taigi, sunkiai dirbk. Bet dirbk žaidimo dvasia: šypsokis. Juokas šiek tiek. Naršyti. Būk geras sportas su konkurentais. Jei klientai patenkinti, ir jūs, ir jūsų komanda gali kiekvieną rytą pabusti nuoširdžiai jaudindamiesi dėl visų dalykų, kuriuos reikia atlikti, optimistiškai praleisdami puikią dieną, tada laimi visi.

Negalima mušti aplinkui – laikytis verslo svajonės nėra lengva. Tam reikalingas ketinimas, strategija ir žudikų palaikymo tinklas. Tačiau toks trijų krypčių požiūris gali padėti išvengti piktžolių. Įsipareigokite, kad jūsų darbas būtų profesionalus, greitas ir įdomus, ir jūs lengvai pereisite bet kokią finišo liniją, kurią nustatysite sau ir savo verslui.

Skaitykite: Patarimai kaip paleisti startuolį kaip tikrą lyderį