“Adidas” bendradarbiauja su “Lego” paleidžiant pirminius spalvotus produktus

Lego | Adidas | Verslo Partneriai Lt

Pirmą kartą „Adidas“ avalynės seriją „ZX“ pristatė 1984 m., Gamindama batus, atsižvelgdama į bėgikus.

Praėjus daugiau nei trims dešimtmečiams, klasikinis „ZX 8000“ siluetas buvo iš naujo numatytas sportinės aprangos kompanijos bendradarbiavimui su „Lego“, kuri buvo įkurta Danijoje 20 amžiaus viduryje.

Batai sukurti švęsti klasikinę „Lego“ žaislų detalių, ant batų yra paryškintos pagrindinės ryškiausios spalvos ir žalia.

Adidas / Lego

„Įrodydamas, kad niekada nebūsi per senas, kad galėtum žaisti. Šis unikalus leidimas rodo, kad Danijos žaislų kompanija savo akimirksniu atpažįstamą estetiką atneša ant„ Adidas “archyvo piktogramos“, – pranešė Lego.

Norint išsitraukti produktą, kuris autentiškai atiduoda duoklę „Lego“ plytai, batas buvo suprojektuotas su daugiaspalviu tinkleliu ir „Lego“ smeigėmis ant kulnų.

Treniruoklių liežuvyje yra tiek „Adidas“, tiek „Lego“ logotipai, o avalynėje yra šeši skirtingų spalvų nėrinių variantai ir „keičiamos„ Lego “plytų nėrinių brangenybės.

Adidas / Lego

Produkto pardavimai prasidėjo nuo rugsėjo 25 d., ir buvo išleidžiami tik per „Adidas“ programą, kurią galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“.

Didžiojoje Britanijoje drąsi avalynė yra mažmeninė prekyba už 99,95 svarų sterlingų ir jai netaikomos visos reklaminės nuolaidos ir pasiūlymai.

„Lego“ neseniai patvirtino, kad pakeis visas vienkartines plastikines pakuotes į perdirbamą popierių, gavusi vaikų laiškus, kuriuose įmonė buvo paprašyta pakeisti aplinką.

LEGO

Nuo 2021 m. Perdirbami popieriniai maišeliai bus išbandomi „Lego“ gaminių dėžėse, nurodė įmonė.

Gavome daug vaikų laiškų apie aplinką, prašydami pašalinti vienkartines plastikines pakuotes“, – sakė „Lego Group“ vadovas Nielsas B Christiansenas.

„Kaip kompanija, kuri į vaikus žiūri kaip į savo pavyzdį, mus įkvepia milijonai vaikų, kurie ragino imtis skubesnių veiksmų klimato kaitos srityje“.

Šaltinis: Independent