Aileen Lee 2013 m. Sukūrė terminą „Vienaragis“

-Verslas iš arti-

Viena

Ragiai

Vyriausybės kapitalistą Aileen Lee 2013 m. Sukūrė terminą „vienaragis“, kuris apibūdino retą privačių bendrovių, kurių vertinimas yra milijardo dolerių vertės, retą. Nuo to laiko vienaragių skaičius žymiai išaugo, nes nuo 2021 m. Visame pasaulyje tokios įmonės visame pasaulyje visame pasaulyje. Tapimas vienaragiu yra reikšmingas bet kokio verslo laimėjimas, ir yra konkrečių žingsnių, kurių įmonės gali imtis, kad padidintų savo galimybes pasiekti šį statusą.

1 žingsnis: nustatykite sparčiai augančią rinką

Vienas iš kritinių žingsnių tapti vienaragiu yra sparčiai augančios rinkos nustatymas. Vienaragiai dažnai yra įmonės, kurios pateko į rinką, turinčią didžiulį augimo potencialą. Ši rinka gali būti neišnaudota arba nepakankamai aptarnaujama, sukurianti didelę galimybę naujam dalyviui sutrikdyti pramonę. Norint nustatyti tokią rinką, reikia išsamių tyrimų ir analizės, kad būtų galima suprasti rinkos dinamiką, vartotojų elgesį ir kylančias tendencijas.

2 žingsnis: sukurkite unikalios vertės pasiūlymą

Kai nustatysite sparčiai augančią rinką, kitas žingsnis yra sukurti unikalią vertės pasiūlymą. Vertės pasiūlymas yra teiginys, apibrėžiantis, kas daro jūsų produktą ar paslaugą unikalią ir kaip jis išsprendžia konkrečią kliento problemą. Stiprus vertės pasiūlymas yra būtinas bet kokiam verslui, tačiau jis yra ypač labai svarbus vienaragiams. Norėdami tapti vienaragiu, jūsų pasiūlymas vertės turi būti pakankamai įtikinamas, kad būtų galima pritraukti dideles investicijas ir pasiekti masinį augimą.

3 žingsnis: sukurkite talentingą komandą

Sukurti talentingą komandą yra dar vienas kritinis žingsnis norint tapti vienaragiu. Komanda turi turėti įvairių įgūdžių rinkinį, įskaitant techninę, rinkodaros ir pardavimo patirtį. Komanda taip pat turi būti aistringa ir atsidavusi įmonės misijai, vizijai ir vertybėms. Tinkamo talento samdymas yra kritinis verslo mastelio ir vienaragio statuso pasiekimo aspektas.

4 žingsnis: sutelkite dėmesį į klientų įsigijimą ir išlaikymą

Klientų įsigijimas ir išlaikymas yra būtini bet kokiam verslui, tačiau jie yra ypač svarbūs vienaragiams. Norėdami pasiekti vienaragio statusą, įmonės turi sugebėti greitai pritraukti didžiulę klientų bazę ir ilgainiui išlaikyti tuos klientus. Tam reikia giliai suprasti klientų poreikius, norus ir elgesį, taip pat įsipareigojimą suteikti išskirtinę klientų patirtį.

5 žingsnis: sverto technologijos ir naujovės

Vienaragiai dažnai yra įmonės, kurios naudojasi technologijomis ir naujovėmis, kad sutrikdytų tradicines pramonės šakas. Siekdamos tapti vienaragiu, įmonės turi mokėti kurti ir įgyvendinti pažangiausias technologijas, kurios gali paskatinti augimą ir sukurti naujas galimybes. Tai gali apimti patentuotos programinės įrangos kūrimą, didelių duomenų ir analizės panaudojimą bei dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi įgyvendinimą.

6 žingsnis: Užtikrinkite reikšmingas investicijas

Norint pasiekti vienaragio statusą, reikia didelių investicijų, dažnai kaip rizikos kapitalo finansavimo forma. Bendrovės turi sugebėti užtikrinti dideles investicijas iš gerbiamų investuotojų, kurie tiki įmonės vizija, misija ir augimo galimybėmis. Tam reikia įtikinamo žingsnio, tvirto verslo plano ir komandos, turinčios sėkmės.

7 žingsnis: padidinkite verslą

Kai įmonė užsitikrins dideles investicijas, kitas žingsnis yra padidinti verslą. Mastis apima veiklos išplėtimą, gamybos didinimą ir pajamų augimą. Sėkmingai mastelio srityje įmonės turi turėti aiškų augimo planą, įskaitant naujų rinkų nustatymą, naujų produktų ar paslaugų kūrimą ir klientų bazės išplėtimą.

8 žingsnis: išlaikykite judrumą ir lankstumą

Galiausiai, kad išlaikytų vienaragio statusą, įmonės turi būti judrios ir lanksčios. Verslo aplinka nuolat keičiasi, ir įmonės turi sugebėti greitai prisitaikyti prie naujų tendencijų, technologijų ir klientų poreikių. Norint išlaikyti ilgalaikį augimą ir sėkmę, būtina išlaikyti inovacijų kultūrą ir nuolatinį tobulėjimą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tapimas vienaragiu yra reikšmingas bet kurio verslo laimėjimas.