Kaip galime padėti jums tobulinti savo rinkodaros įgūdžius?

Mes esame naujienų leidėjai ir rinkodaros agentūra, kuri atlieka tyrimus, analizes, auditą, teikia įvairiausias paslaugas nuo internetinių puslapių kūrimo, paieškos sistemų optimizavimas (SEO), taip pat reklamos kūrimo, organizavimo ir administravimo internetinėje erdvėje. Kuria strategijas, padeda, konsultuoja, veda mokymus. Verslo Partneriai Lt taip pat yra ir internetinė mokymosi platforma, kurios tikslas – padėti mūsų skaitytojams ir nariams planuoti, valdyti ir optimizuoti savo rinkodarą. Mes tai darome teikdami Herophy agentūros ekspertų atsisiųstus planavimo šablonus, ‘paruoštukus’ ir interaktyvius įrankius, kad galėtumėte naudotis žiniomis, kurių jums reikia norint gauti geriausius rezultatus, nesvarbu, kokioje pramonės šakoje esate ar koks jūsų verslas. Konsultuojame apie rinkodaros įrankius, kurių pagalba atliekamos konkurentų analizės.

Mūsų tikslas yra padėti skaitytojams ir partneriams vystyti verslą ir pasiekti geriausių rezultatų naudojant integruotą skaitmeninę rinkodarą, kad galėtumėte išnaudoti visas skaitmeninės transformacijos teikiamas galimybes. Mes didžiuojamės galėdami pasidalinti įspūdingu skaitmeninės rinkodaros potencialu su Verslo Partneriai Lt skaitytojais.

Mūsų istorija

Skaitmeninės rinkodaros ir technologijų, bei strategijos ekspertai Jurgis Ašmonas ir Tomas Eitavičius 2021 m. įkūrė Herophy rinkodaros kompaniją, siekdami rinkodaros profesionalams suteikti geriausią praktinių žinių šaltinį, kad galėtų pasinaudoti skaitmeninės rinkodaros galimybėmis. Mūsų bendras tikslas buvo ir vis dar yra sutaupyti laiko rinkodaros specialistams, bei agentūros partneriams, verslams, projektams, bandant rasti kokybiškų patarimų ir struktūrų, kaip patobulinti savo rinkodaros procesus tarp kintamos kokybės visame internete.

Naudodamiesi planavimo sistema ir šablonais, bendraujant su projektų vadovais ir dalyvaujant mokymosi kursuose, kuriuos sukūrė patyrę rinkodaros konsultantai, norėjome rinkodaros specialistams pasiūlyti ekonomišką būdą peržiūrėti ir patobulinti savo rinkodarą. Esame atsakingi ir tiesiogiai dalyvaujantys partnerių versluose ar projektuose, teikdami pasiūlymus ir būdami atsakingi už teikiamas paslaugas.

Prieš įkuriant agentūra, išaugome savo patirtimi, dalyvaudami kaip konsultantai ir kūrėjai. Džiaugiamės vis daugėjančiais aktyviais nariais ir Verslo Partneriai Lt bendruomenės, bei Herophy įmonės partneriais. Kviečiame nuolat prisijungti turinio kūrėjų, sąveikos dizainerių, klientų palaikymo ir paskyros valdytojų komandą, kad galėtume teikti kokybišką palaikymą ir patarimus savo skaitytojams.

Kaip mes galime padėti savo nariams ir partneriams

Mes padedame asmenims ir partneriams tobulinti savo asmeninius skaitmeninės rinkodaros įgūdžius, o įvairaus dydžio įmonės padidina savo lyderystę ir pardavimus kurdami veiksmų planus, kaip pakeisti jų skaitmeninės laikmenos, technologijų ir duomenų naudojimą.

Štai kaip mes tai darome:

 • Nemokama narystė padeda rinkodaros specialistams pradėti naudotis pagrindais ir sužinoti, kuo mes užsiimame. Tai suteikia prieigą prie daugybės naudingų pavyzdžių vadovų ir šablonų bei įprastų elektroninių naujienlaiškių.
 • Individuali narystė padeda individualiems rinkodaros specialistams tobulinti savo įgūdžius ir tęsti karjerą. Mūsų pritaikytas turinys skirtas padėti jums tapti efektyvesniems atliekant jų vaidmenis ir komandą, tobulinant jų rinkodaros kompetencijas.
 • Verslo partnerystė suteikia visų dydžių ir visų sektorių organizacijoms galimybę pakeisti savo kanalų rinkodaros galimybes ir pagerinti savo rezultatus tobulinant komandos narių įgūdžius per elektroninį mokymąsi ir naudojant paruoštą medžiagą. Naudingos informacijos galima rasti Verslo Partneriai Lt puslapyje arba kontaktuojant su Herophy agentūra.
 • Turinio partnerystė yra mūsų reklamavimo programa, palaikanti pardavėjus ir agentūras, didinant informuotumą ir teikiant potencialius klientus per mūsų įvairias reklamavimo galimybes.

Kuo mes skiriamės?

Visi esame susiję su rinkodara ir tikime, kad tai parodo viskas, ką darome, ir visi patarimai, kuriuos teikiame skaitytojams ir partneriams su mūsų paruoštu turiniu, šablonais ir elektroniniais mokymosi kursais, skirti padaryti rinkodarą prieinamą visiems.

Veiksmingas patarimas

Visi mūsų patarimai gali būti naudojami praktiškai. Mes taip pat teikiame ataskaitas, redaguojamus šablonus ir kitus įrašus, kurie visi yra skirti padėti jums planuoti ir pakeisti rinkodarą, kad gautumėte geresnių rezultatų.

Duomenimis pagrįsti patobulinimai

Parodome, kaip naudoti „Google Analytics“ ir kitus Google rinkodaros įrankius, naujausius matavimo metodus ir metriką, kad galėtumėte pranešti apie savo rinkodaros sėkmę.

Juk kaip sakė W. Edwardsas Demingas. “Neturėdamas duomenų, tu esi tik kitas asmuo, turintis nuomonę”.

Verslo Partneriai Lt Motyvacija
Išsamus ir struktūrizuotas mokymasis

Mūsų turinio bibliotekoje yra daug skirtingų metodų, kuriuos visus sujungia Verslo Partneriai Lt planavimo sistema, padedanti jums rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį patarimą ir sukurti savo struktūrizuotą mokymosi planą.

Skirtingi mokymosi būdai

Suprantame, kad visi mokosi skirtingai, todėl turime įvairių prieinamų išteklių. Pradedant užrašais ir šablonais, bei baigiant mikro elektroniniais mokymosi kursais, galite rasti ir pritaikyti naujas idėjas jums tinkamu būdu.

Gera vertė

Mūsų narystės asortimentas reiškia, kad galite rasti sau tinkamiausią savo poreikiams ir biudžetui, leisdami pasiekti puikius išteklius ir pamatyti rezultatus už mažiau pinigų, nei mokėtumėte už mokymo kursus.

Naujausi pasaulinio lygio patarimai

Herophy agentūros įkūrėjai – pripažintų skaitmeninės rinkodaros guru paieškos sistemą “Google”, tačiau ne visi moka naudotis šiuo guru, tad subūrėme rinkodaros ekspertų komandą tiek savo įmonėje, tiek kaip ekspertai. Kiekvienas mūsų komandos narys ar partneris yra skaitmeninės rinkodaros disciplinų specialistas, todėl užtikriname, kad suteiksime jums geriausią ir naujausią patarimą.

Mūsų geriausios praktikos planavimo ištekliai

Mūsų platus rinkodaros patarimų spektras, kuris yra skirtas visų tipų narystėms. Šias strategijas kūrėjai, skaitmeninės rinkodaros specialistai iš viso Pasaulio. Tai skirta padėti rinkodaros specialistams, verslo savininkams ir komandoms pagerinti savo rinkodarą ir savo komercinius rezultatus.

Mes sukūrėme savo įrankių rinkinius, kad galėtume padėti skaitytojams ir nariams sužinoti apie visus skaitmeninės rinkodaros aspektus ir optimizuoti jų pastangas. Mūsų pagrindiniai skaitmeninių kanalų įrankių rinkiniai yra prieinami visiems Verslo Partneriai Lt skaitytojams, nariams ir partneriams, kurie apima šias sritis:

 1. Skaitmeninės rinkodaros strategija ir planavimas
 2. Turinio rinkodara
 3. Skaitmeninė patirtis (interneto dizainas)
 4. El. Pašto rinkodara ir rinkodaros automatizavimas
 5. Mokama laikmena
 6. Google analizė
 7. Rinkodaros kampanijos planavimas
 8. Rinkodaros strategija ir planavimas
 9. Paieškos sistemos optimizavimas
 10. Socialinės žiniasklaidos rinkodara

Mūsų rinkodaros, planavimo ir valdymo ištekliai

Siekdami kuo geriau išnaudoti narystę, sukūrėme daugybę turinio tipų, prie kurių galite prisijungti.

 • Geriausios praktikos užrašai ir šablonai – mes turime paruoštos informacijos gidų ir šablonų, apimančių daugybę turinio, apimančių visas jums reikalingas temas. Nuo socialinės žiniasklaidos rinkodaros iki pavyzdinių rinkodaros planų galite lengvai valdyti ir optimizuoti savo mokymąsi.
 • Greitieji laimėjimai – Idealu, jei trūksta laiko, mūsų „Greitieji laimėjimai“ yra mikro elektroninio mokymo kursai, kuriuos galima visiškai naudoti. Jie skirti padėti jums greitai sutelkti dėmesį ir pagerinti rinkodaros rezultatus.
 • Skaitmeninės rinkodaros el. mokymasis – sužinokite, kaip tobulinti savo rinkodaros patirtį savo tempu naudodamiesi mūsų puikiais el. mokymosi moduliais. Apimdami skaitmeninės rinkodaros strategiją ir pagrindinius mūsų kanalo įrankių rinkinius, jie padės jums plėtoti savo žinias.
 • Gebėjimų greideris – greitai ir lengvai palyginkite savo, savo komandos ar kliento rinkodaros veiklą, kad įvertintumėte šiuo metu taikomą metodą ir gautumėte naudingų rekomendacijų, kur ateityje turėtumėte sutelkti savo pastangas naudodami mūsų suasmenintą mokymosi planą.

Herophy komanda

Mūsų komandą sudaro patyrę ir aktyvūs skaitmeninės rinkodaros specialistai, turintys daug žinių. Mes visi aistringai stengiamės padėti žmonėms ir įmonėms kuo geriau išnaudoti jų rinkodarą, dalintis patirtimi ir siekti kuo daugiau sužinoti kelyje.

Herophy rinkodaros agentūros įkūrėjai:

Jurgis Ašmonas, projektų vadovas, bei verslopartneriai.lt savininkas, SEO specialistas, internetinių puslapių ir socialinės medijos ekspertas. Jau daugiau nei 15 metų konsultuoja verslo partnerius ir teikia pagalba šiais klausimais ir tik susibūrus į komandą su Tomu Eitavičiu, antruoju Herophy komandos nariu ir įkūrėju, rinkodaros agentūros varikliukas pajudėjo į priekį. Taip buvo įkurta Herophy įmonė, teikianti partneriams visas paslaugas, pagal poreikį. Vienas kitą papildydami ir konsultuodami, kritikuodami ir diskuodami skaitmeninės rinkodaros strategijas pateikia įmonėms iš analizuodami daugybę iškilusių klausimų. Tai kas pateikiama verslo partneriams yra išanalizuotos ne tik įkūrėjų, bet ir visos komandos.

Be savo komandos, turime didelę konsultantų duomenų bazę, kurią sudaro asmenys, turintys gilių žinių ir didžiulę patirtį rinkodaros kanaluose ir metoduose. Partneriai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.