Brangiausi pasaulyje automobiliai: senoviniai, garsenybių ir filmų pasiūlymai

Senovinis automobilis – 1904 m. „Rolls-Royce“

Vertas 7,3 milijono dolerių ir turintis tik 17 kada nors pagamintų, seniausias „Rolls-Royce“ automobilis (kiek mes žinome) atrodo labai panašus į motorizuotą vežimėlį. Turėdami milžinišką 10 arklio galių ir 1,8 litro dviejų cilindrų variklį, jūs niekur greitai nevažiuosite, tačiau šis senovinis mobilusis automobilis yra niekas, jei ne madingas, iki žalvarinių priekinių žibintų ir medinių stipinų ratų.

Šiuolaikinis automobilis – „Lamborghini Veneno“

Rinkoje už 4 500 000 USD kasmet išleidžiama tik 3 „Lamborghini Venenos“, taigi, jei norėtumėte įsigyti šį automobilio žvėrį, turėtumėte užimti vietą laukiančiųjų sąraše. Ką gauni už savo dolerį? Na, 0–60 km / h įsibėgėjimas per 2,8 sekundės, o didžiausias greitis – 221 mph. Jei jums patinka greitis, jums patiks šis retas brangakmenis.

„Celebrity Car“ – „Maybach Exelero“

Šis automobilis, priklausantis garsiam reperiui Jay-Z, yra brangiausias šiame sąraše, jo kaina siekia stulbinančius 8 milijonus dolerių. Atrodo, kad jis turėtų priklausyti superherojų piktadariui, šis žonglierius gali pasiekti 220 mylių per valandą greitį, nors jis sveria 2,66 tonos. Kalbant apie pagreitį, 0–60 km / h jis gali įveikti per 4,4 sekundės.

Policijos automobiliai – „Bugatti Veyron“

Dubajus nesidrovi mirksėti grynaisiais netikėtose vietose. Jų policijos pajėgos turi superautomobilių parką, tačiau šios kolekcijos žvaigždė yra „Bugatti Veyron“. 4 milijonus dolerių kainuojantis Dubajus tikrai turi savo prioritetus mokėdamas už šį nuostabų variklį; jis gali pasiekti iki 267 mylių per valandą greitį, todėl yra greičiausias gatvėje legalus automobilis pasaulyje. Ne todėl, kad jis vijosi blogus vyrus ar dar ką nors; šis automobilis yra skirtas tik dekoratyviniams tikslams.

Kino filmų pasiūlymai – originalus „Batmobile“

Jei mėgstate savo „Batman“ (Žmogus šikšnosparnis) komiksus, tai yra vienas automobilis, kuriam turėtų būti skirta vieta jūsų širdyje. Harkingas iš 1966 m. Filmo, originalus „Batmobile“ yra vertas 4 620 000 USD. 19 pėdų ilgio dvivietis, yra pritvirtinti išoriniai mikrofonai, kurie perduoda eismo garsą iš lauko. Tai yra keistas pasirinkimas pagal šiandienos standartus, nes dabar automobiliai paprastai suprojektuoti taip, kad viduje būtų kuo garsiau. Savo laiko auka!

Elektriniai automobiliai – „Tesla Model S“

Jei jums patinka, kad jūsų prabangūs varikliai turi žalią sąžinę, „Tesla Model S“ eina elektros energija ir jo nuotolis siekia iki 310 mylių. Tai gali pagreitėti nuo 0 iki 60 per 3,1 sekundės, o jums reikės 205 820 USD su visais papildomais atnaujinimais. Jūs netgi galite turėti savo jutiklinio ekrano skydelį, kuris valdo oro kondicionierių, oro pakabą ir apsauga. Tai tikrai ateities automobilis.

Daugumai iš mūsų šie automobiliai bus nepasiekiami. Bet jei dabar jaučiatės suinteresuotas suprasti savo automobilio vertę, yra daugybė internetinių automobilių vertinimo įrankių – ir tai gali tiesiog padaryti jus laimingesniu arba sugadinti jūsų dieną!

Ką pirktumėte, jei turėtumėte milijardus eurų?

Ką pirktumėte, jei turėtumėte milijardus eurų?
11 votes
×

Cart