Darbuotojų motyvavimas yra geras verslas

Protingų įmonių savininkai žino, kad yra tiesioginis ryšys tarp darbuotojų motyvavimo, kad jie sėkmingai dirbtų, ir to pasekoje rezultatas – verslo sėkmės. Norite gero pavyzdžio, kodėl turėtumėte būti vienas iš šių protingų vadovų ar atsakingų asmenų už kompanijos darbuotojus?

Yra daug būdų, kaip sėkmingai motyvuoti darbuotojus, ir visi jie reikalauja, kad vadovai sutelktų dėmesį į žmones, su kuriais dirba, ir kurie nori savo sėkmės. Apsvarstykite šiuos šešis motyvacinius elementus.

1. Bendravimas.

Nėra nieko esminio turėti lojalius, produktyvius ir įsitraukusius darbuotojus, kaip geras bendravimas. Jei kyla problemų išlaikant gerus darbuotojus, jums gal būt kėblu kalbėtis su jais, tačiau geras žingsnis yra tiesiog pradėti kalbėti su savo žmonėmis, o ne ignoruoti juos. Kartais bendravimui užmegsti reikalinga ir profesionalų pagalba.

2. Profesionalumas.

Tai yra tinkamo verslo, etinio ir tarpasmeninio elgesio visuma ir tai yra labai svarbu sėkmingam darbuotojų motyvavimui. Profesionalumas skatina pasididžiavimą ir darbuotojų lojalumą. Pirmiausia pademonstruokite savo profesionalumą, o tada padėkite darbuotojams pasiekti ir vertinti savo profesionalumą.

Nepamirškite pripažinti jų pažangos.

Verslo Partneriai Lt

3. Valdymo stilius.

Patikrinkite save. Ar esate lyderis, ar vairuotojas? Vadovai, kurie yra vairuotojai, nepaiso kitų, vartoja žmones kaip priemonę jiems pasiekti ir yra identifikuojami pagal didelę darbuotojų kaitą. Vadovai vertina savo žmones ir skatina juos būti sėkmingais. Juos galima atpažinti iš dviženklių skaičių, nurodančių, kiek metų jų darbuotojai buvo su jais.

4. Mokymai.

Mokant darbuotojus mokami veiklos ir motyvacijos dividendai. Tai puoselėja žinias, ugdo pasitikėjimą savimi, ugdo lyderystę, darbuotojų lojalumą, klientų lojalumą ir banko sąskaitą. Tai yra mokymų tiesė investicijų grąžai.

5. Pripažinimas.

Robinas pastebėjo vėžlį, sėdintį ant tvoros stulpo. Kai robinas sustojo paklausti, kaip jis ten atsidūrė, vėžlys atsakė: „Akivaizdu, kad ne aš pats“.

Kalbėdami apie tai, ką padarė jūsų įmonė, būtinai tinkamai valdykite įvardžius. Kai tik „“ gali būti pakeista į „mes“, nepamiršk daryti tai. Šis mažytis raidžių įvardis yra galingas verbalinis penketukas, kuris visoje organizacijoje atsiliepia motyvacinę energiją.

6. Pramogos.

Pramogos yra labai motyvuojančios. Įsitikinkite, kad jūsų organizacija randa būdų, kaip linksmintis darbe. Žmonės, kuriuos pažįstu, yra sėkmingiausi ir laimingiausi tie, kurie rimtai žiūri į savo darbą, tačiau jie nežiūri į save labai rimtai.

Parašyk tai ant savo įmonės sienos ….

Motyvuoti darbuotojus sėkmingai atlikti užduotis yra ne tik geras verslas, bet ir teisingas dalykas.

Pažiūrėkite šį video, tik interpretuokite savaip taip kaip reikėtų pritaikant motyvacijai darbuotojų.

×

Cart