Elonas Muskas paaiškino, kad gyvenant už 1 dolerį per dieną įtikino jį, jog gali padaryti betką

Elonas Muskas | Verslo Partneriai Lt

Prieš tai, kai Elonas Muskas, gavęs apytiksliai 11,9 mlrd. USD (9,6 mlrd. Svarų) vertės grynąją vertę, paleido „SpaceX“ ir „Tesla“ ir prieš tai, kai pardavė savo pirmąją įmonę „Zip2“, tapo 28 metų milijonieriumi, jis gyveno tik iš vieno dolerio per dieną.

Kai jie diskutavo apie ankstyvuosius metus, Muskas paaiškino savo sužavėjimą kaip pirmakursis ir antrakursis Ontarijo Karalienės universitete, kaip jis galėtų padėti formuoti žmonijos ateitį internetu, energijos vartojimo efektyvumu ir kosmoso tyrinėjimais.

Tysonas juokavo, kad dauguma bakalaurą baigusių koncentruojasi ir daugiausia dėmesio skiria galvodami kur ir kaip jie įsidarbins.

Muskas sakė, kad tai jaudina ir jį. Jo planas visada buvo išvykti į JAV – jis persikėlė į Pensilvanijos universitetą – ir taip įsivaizdavo, kaip tai būtų kaip dvidešimtmetis JAV, atsisakęs darbo pradėti savo technologijų verslą.

„Aš turiu omenyje, kad Amerikoje gana lengva išlaikyti save gyvą“, – sakė jis. “Taigi mano egzistavimo slenkstis buvo gana žemas. Supratau, kad galiu būti pigiame bute su savo kompiuteriu ir jaustis gerai, o ne badauti”.

Jis nusprendė išsiaiškinti, ar 30 dolerių vertės maisto biudžetas galėtų jam padėti per mėnesį. Jis daugiausiai pirkdavo dešrelių ir apelsinų ir retkarčiais juos pakeisdavo makaronais ir indeliuose esančiu pomidorų padažu.

“Jei galiu pragyventi už dolerį per dieną – bent jau maisto kainų požiūriu – per mėnesį uždirbti 30 dolerių yra gana lengva, todėl man tikriausiai bus viskas gerai”, – Muskas sakė.

Šaltinis: https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/tesla-spacex-elon-musk-latest-zip2-technology-entrepreneurship-business-queens-university-a8274186.html