Kas ieško - tas randa

Verslo Partneriai Lt

Nėra nieko neįmanomo, yra tik ribotas suvokimas kas yra įmanoma.

Ieško / Siūlo

Partnerių paieška įvairiems projektams ar tai būtų logotipo kūrimas, reklamos paslaugos, kino filmo kūrimas, renginio organizavimas. Nesvarbu ar ieškote verslo patalpų ar siūlote juos, čia rasite savo partnerį.

Visi pasiūlymai, pageidavimai vienoje vietoje.

Renginiai

Kas vyksta šiandien, rytoj, savaitgalį, už mėnesio ar metų. Surask sau tinkamiausią renginį ir dalyvauk. Čia rasite ir "online" renginius. Gauk patarimų, motyvacijos dalyvaudamas juose.

Įvairiausi verslo renginiai iš viso Pasaulio.

Visos naujienos

Rinkodaros straipsniai, pamokos, sprendimo būdai, nuomonės, verslo naujienos. Bei nemokama reklama Jums. Nerandate sprendimo būdų ar ieškote idėjų, parašykite mums ir mes padėsime.

Mes patalpinsime straipsnį apie Jus Nemokamai.

Katalogas

"Freelancer'ių'' (laisvai samdomų darbuotojų) katalogas. Įmonių kontaktai.

Paslaugų sąrašas.

Investuok

Įvairūs investavimo pasiūlymai. Investuoti galima nuo 1€. Nereikia profesionalių žinių. Investavimas yra susijęs su rizika. Investuok į projektus, įmones, naujus verslus arba paremk.

Kitoks investavimo būdas.

Verslo bendruomenė

Verslo Partneriai Lt tikslas suburti patyrusius verslininkus, bei naujokus, kurie dalijasi savo patirtimi, galėdami sukurti naujus projektus.

Atėjau. Pamačiau. Sukūriau.

Verslo bendruomenė

Tapk bendruomenės nariu >>>

Paslaugos

Būkite matomi ir randami tūkstančiams žmonių kasdien visame Pasaulyje. Įvairūs reklamos sprendimo būdai ir pasiūlymai Jūsų verslui. Pozicijų pirkimas. Bendradarbiavimas su "influencer'iais" ir reklamos skleidėjais.

Pasirink reklamos pozicijas ir pirk.

Išmok

Verslą skatinantys projektai yra ne žaidimas, o rimtas žingsnis kiekvieno pradedančiojo verslininko. Šis projektas skirtas ir naujokams ir pažengusiems.

Pasaulis juda į priekį. Judėk ir Tu.

Mainom?

Verslo Partneriai Lt projektas "Mainom?" yra idėjinis projektas skirtas daiktą "paversti" kitu daiktu. Populiarus žaidimas ir neįtikėtinos istorijos privertė išbandyti šį projektą ir čia.

Ar nori mainyti? Ką gali pasiūlyti?
Laba Energija Lt | Verslo Partneriai Lt
Lietuvoje

Saulės elektrinė – APVA parama

Saulės elektrinė ir jos kaina priklauso nuo sunaudotos elektros energijos ir jos vartojimo ateityje kiekio. Verslo Partneriai Lt rekomenduoja išsiimti skaičiuotuvą ir paskaičiuoti ar Jums naudinga turėti Saulės elektrinę. Jeigu nežinote kaip paskaičiuoti, kvieskite Laba

Skaityti daugiau >>>
Internetinio puslapio pavadinimas | Domain | Verslo Partneriai Lt
Patarimai

„Google“ dėl raktinių žodžių domenų reitingavimo galios

Raktinių žodžių domenas yra domeno vardas su jame esančiais raktiniais žodžiais (pvz., kulturossala.lt). Firminis domenas yra domeno vardas be jame esančių raktinių žodžių (pavyzdžiui, Herophy.com).

Buvo laikas, kai interneto vartotojai įvedė norimo produkto ar paslaugos pavadinimą. Tai buvo vadinama tiesiogine navigacija. Tai uždirbo pajamas iš skelbimų tiems, kurie tuos domenus turėjo ir „pastatė“. Parkuojant domeną jis buvo nustatytas taip, kad domenų vardai rodytų skelbimus ir tik skelbimus…

Skaityti daugiau >>>
Facebook Naujienos | Verslo Partneriai Lt
Pasaulyje

„Facebook“ programos padėjo žmonėms kartu švęsti Naujuosius metus, net kai jie buvo atskirai

Kaip ir visi 2020-ieji, taip ir belaukiant 2021 metų nakties Naujųjų išvakarės buvo kitokios. Visame pasaulyje gatvėse švenčiančių minių buvo mažiau. Vietoj to, daugiau žmonių namuose jaukiai praleido naktį, žvelgdami į sunkius metus ir tikėdamiesi šviesesnių dienų. Nepaisant to, kad dėl COVID-19 pandemijos yra daugybė žmonių, išskyrus draugus ir šeimą, žmonės vis tiek sugebėjo susisiekti taip, kaip jungėsi visus metus: naudodamiesi internetiniais vaizdo ir garso skambučiais bei rekordiniais skaičiais…

Skaityti daugiau >>>
Kulturos sala | Kultūros sostinė 2021
Lietuvoje

Kultūros sala – Lietuvos kultūros sostinė 2021 – Neringa – Tinklapio optimizacija

Kultūros sala – taip vadinasi 2021 metų Lietuvos kultūros sostinės internetinio puslapio pavadinimas. Herophy yra viena iš partnerių padedanti Neringos savivaldybei su iškilusiais rinkodaros klausimais. Kokių veiksmų reikia imtis norint, kad internetinio puslapio pavadinimas pagal raktažodžius kuo greičiau iškiltų į aukštesnę “Google” paieškos sistemos poziciją organiškai. Su kokiomis klaidomis susiduria naujieji puslapiai?..

Skaityti daugiau >>>
Pipita Klaipedoje | Pipita Luize | Verslo Partneriai Lt
Dienoraštis

Dienoraštis – Aplankiau Pipita Luize Klaipėdoje

Tai buvo penktadienis, tradicinė diena po darbų ofise, pasivaikščiojimas gamtoje, arba bent maniau kad tai bus gamtoje. Teko pėdinti šaligatviu nuo Liepų gatvės iki Dragūnų. Smagus žiemos pavasariškas oras įkaitino padus nuo greito ėjimo. Pakeliui užsukome į Pipita Luize tikėdami gauti išsinešimui maisto, tikrai buvome išalkę. Nesitikėjau, kad karantino metu bus daug žmonių, taip ir buvo, užėjome ir išsirinkome ne picą. Nustebau, nes valgydamas karštą jų patiekalą mėgavausi skoniu, svajodamas pakartoti dar kartą. Kaip picerija, puikiai gamina ir ne picas. Jeigu užsisakinėjate per kitas platformas į namus maistą ir gyvenate šiame rajone (Mažasis kaimelis), būtinai rekomenduoju išbandyti ir tikiu, kad 90% nenusivilsite…

Skaityti daugiau >>>
Koken problemos | Verslo Partneriai Lt
Patarimai

Kokeno problemų sprendimas nuo 2020

„Koken“ buvo savarankiška turinio valdymo sistema, sukurta fotografams ir pasiūlanti tokias paprastas funkcijas kaip „Adobe Lightroom“ integravimas, „EXIF“ tvarkymas, albumų skirstymas į kategorijas ir daug daugiau.

Kaip išspręsti prisijungimo prie Turinio Valdymo Sistemos ‘KOKEN’ . Problemas užklupusias 2020 metais naudojant šią problemą galimai užklupo ne vieną fotografą ar šios platformos turėtoją…

Skaityti daugiau >>>
Rodikliai KPI | Verslo Partneriai Lt | www.verslopartneriai.lt
Ledo Mintys

Ar Nepervertiname Rodiklių Reikšmės Organizacijų Valdyme?

Rodikliai, KPI – įprastas dalykas organizacijų gyvenime, tačiau kaip jais naudotis ar kaip juos nustatyti, požiūris daugeliu atvejų galėtų būti pragmatiškesnis ir protingesnis.

Visų pirma, rodikliais pamatuoti, kas svarbu, kartais yra per brangu, o kartais ir nėra patikimų metodų, dar kitais atvejais jų žinojimas jau neleidžia nieko pakeisti. Kolektyvo energija ir pasiruošimas įgyvendinti naujus dalykus, parengto investicinio projekto kokybė, sprendimus priimančio vadovo asmeninis efektyvumas, parengtos strategijos, kur eisime, kokybė. Tai, manau, yra kiekvienai organizacijai svarbūs dalykai. Tačiau pabandykime juos įvertinkime rodikliais. Gal tai ir įmanoma, bet abejotina, ar praktiška, naudinga…

Skaityti daugiau >>>
Asmeninio verslo darbų planai | Verslo Partneriai Lt | www.verslopartneriai.lt
Ledo Mintys

Planai, Planavimas – Keliai Ir Klystkeliai

Organizacijose planai, planavimo procesas dažniausiai nėra pats mėgstamiausias vadovų užsiėmimas. Iš to, ką pastebiu, galiu daryti išvadą, kad priežasčių yra ne viena, ir visos jos – sukurtos mūsų pačių. Viena jų – planai vėliau naudojami vertinimui, kai plano numatytas rezultatas lyginimas su faktu, pagal tai priklijuojant etiketę „gerai“, „blogai“ ne veiklai, o žmogui. Būtų visai kita, jei žvelgtume į plano prielaidas ir lygintume jas su faktine situacija, žiūrėdami, ko išmokome, ką galima daryti kitaip, kokį elgesį formuoti, o ne užsiimtume „teismu“. Kita priežastis – kad planai yra formalūs, ir niekas jų nelaiko rimtu užsiėmimu, mano, kad bus, kaip bus, o planuojant veltui gaištamas laikas. Dar atskira planų rūšis – sudarymas tokių planų, kuriuos pasiekti yra beveik neįmanoma, ir tų planų tikslas – ne turėti valdymo įrankį, o parodyti „drąsą“, pasirengti pagrindą pseudo motyvacijai „stenkimės, nedarome planų“…

Skaityti daugiau >>>
Laimingas skaičius Trys | Verslo Partneriai Lt | www.verslopartneriai.lt
Ledo Mintys

Trys Vadovo Darbų Grupės – Pats, Per Žmones, Per Sistemas

Kartkartėmis įvairiose diskusijose apie vadovavimą, vadovo užduotis užduodavau klausimą – kada penkiems duobkasiams yra reikalingas vadovas? Elementarus atsakymas, kad vadovas bus reikalingas, jei duobkasiai padarys gerokai daugiau ir tai padengs papildomai atsiradusias vadovo išlaidas, nuskambėdavo ypač retai.

Tai kuo gali būti naudingas vadovas? …

Skaityti daugiau >>>

Trusted by clients like

Paslaugos

Facebook

Freelancer platformos

Instagram

Youtube

Linkedin

Verslas

Registruokis

Tapkite Verslo Partneriai Lt bendruomenės nariu.

Atnaujiname pasiūlymus kiekvieną mėnesį.

×

Cart