„Facebook“ programos padėjo žmonėms kartu švęsti Naujuosius metus, net kai jie buvo atskirai

2020 m. Žmonės kreipėsi į technologijas norėdami palaikyti ryšį ir susitvarkyti su visuomene, atsižvelgdami į socialinius apribojimus ir buvimo namuose nurodymus, vaizdo skambučiai tapo neabejotinai paklausiausia funkcija. „Facebook“ sistemoje „Messenger“, „Instagram“ ir „WhatsApp“, kur ištisus metus matėme vaizdo pokalbius, tad ir Naujųjų metų vakaras nebuvo išimtis. Naujųjų metų išvakarės yra istoriškai užimta mūsų tarnybų naktis, tačiau šie metai pasiekė naujus rekordus.

„Prieš COVID-19 Naujųjų Metų išvakarės vidurnaktį visame pasaulyje sukėlė didžiausius„ Facebook “pranešimų, nuotraukų įkėlimo ir socialinio bendrinimo šuolius. Tačiau 2020 m. Kovo mėn., Pirmosiomis pandemijos dienomis, kilo eismo šuoliai, kurie Naujųjų Metų išvakarės kelis kartus sumažėjo – ir tai truko mėnesius. Užkulisiuose „Facebook Engineering“ susivienijo siekdama precedento neturinčio efektyvumo tobulinimo ir mūsų infrastruktūros atsparumo. Šis darbas apima apkrovos testavimą, atkūrimą po avarijos ir pajėgumų maišymą. Šiais metais Naujųjų išvakarės atrodė daug kitaip, o „Facebook“ programose buvo inžinierių komandos, pasirengusios palaikyti bet kurią problemą, kad pasaulis galėtų suskambėti 2021 m. “

Caitlinas Banfordas, „Facebook“ techninės programos vadovas

Čia pateikiamas suskirstymas, kaip žmonės šventė naudodamiesi mūsų programomis:

„WhatsApp“

  • 2020 m. Naujųjų metų išvakarėse visame pasaulyje buvo skambinta daugiau nei 1,4 mlrd. Balso ir vaizdo skambučių. Tai buvo daugiausiai skambučių per vieną dieną per „WhatsApp“.
  • „WhatsApp“ skambučių skaičius padidėjo daugiau nei 50%, palyginti su ta pačia praėjusių metų diena.

„Messenger“

  • Žmonės su „Messenger“ šventė su efektais, o didžiausias AR efektas JAV buvo „2020 m. Fejerverkai“.
  • Naujųjų metų išvakarės 2020 m. Buvo didžiausia „Messenger“ grupės vaizdo skambučių diena (daugiau nei 3 žmonės) JAV. NYE grupiniai vaizdo skambučiai buvo beveik 2 kartus didesni nei vidutinę dieną.

„Instagram Live“ ir „Facebook Live“

  • Naujųjų metų išvakarėse visame pasaulyje „Facebook“ ir „Instagram“ buvo transliuojama daugiau nei 55 milijonai tiesioginių transliacijų.

Laimingų mūsų visų metų „Facebook“. Mes tikimės padėti visiems palaikyti ryšį 2021 m.!

Šaltinis: https://about.fb.com/news/2021/01/new-years-eve-celebration-stats/

Štai toks pateiktas infografas facebook naujienų puslapyje. Anglų kalba:

Facebook infografas
×

Cart