Facebook’e pilna įrašų: uždarbis internete, rašyk “noriu” arba dėk “+” . Kokia tiesa? Pritaikyta kvailiams ar nežinantiems? Išgelbėk draugą!

Pinigai iš oro - juokinga ir graudu | Verslo Partneriai Lt
Netikėkite lengvais uždirbamais pinigais.

Kokia tiesa slypi už viso to?

Ar visa ši schema pritaikyta kvailiams ar nežinantiems?

Verslo Partneriai Lt

Jeigu pamatysite tokius užrašus kaip:

  • uždarbis internete;
  • ai.marketing;
  • nori uždirbti rašyk “noriu”;
  • dėk “+” ir papasakosiu kaip uždirbti;

Bėkite kuo toliau nuo tokių žodžių, bet jeigu “įklimpo” jūsų pažįstamas, tai pasistenkite neįklimpti pačiam ir kuo skubiau atkalbėkite toliau dalyvauti tokioje veikloje. Nes jeigu patys nenukenčia, tai nukentės kiti, bent jau finansiškai tai jau tikrai. Tokias schemas naudoja “scamer’iai” pasistengdami, kad verslas ir uždarbis atrodytų kuo gražiau. Grąža didelė, uždarbis didelis, tai kodėl patys protingiausi nepadvigubina ir neuždirba iš to “kosminių” verslų, kaip šie pasiūlymai. Jeigu matematiškai paskaičiuotumėte, pamatytumėte, kad nei vienas verslas iki šiol tokios grąžos % negauna. Žinoma, kai kurie verslai įdeda daug darbo ir pastangų ir resursų, bet tikrai ne tokių. Kaip ši schema veikia? Ar esate ką nors panašaus girdėja?

Kas yra “Ponzi schema”?

“Ponzi schema” – tai schema, pagal kurią investuotojai gauna ypatingą grąžą, ypač pabrėžiami verslai į kuriuos tuos sumos įtraukiamos ir ne va iš to uždarbio ateina grąža. Tačiau tuo pačiu metu ši grąža tiesiog išmokama iš naujų investuotojų įplaukų iš naujųjų schemos narių ir tai nebūtinai gali būti tie asmenys, kuriuos jūs įtraukėte. Tai panašu į piramidės schemą ir galiausiai sukeltą žlugimą, dėl kurio investuotojai praranda labiausiai arba visus savo pinigus arba bent didžiąją dalį. Yra daug faktų iš istorijos, kaip daugelis pasipelnė iš kitų tokiomis schemomis.

Ar Tu pakliuvai į šias pinklias? Balsuok!
88 votes

Verslo Partneriai padėjo jums? Supratote savo klaidas. Dėkingi už Jūsų paramą. Tik ”donation” pagalba Verslo Partneriai Lt gali skirti vis daugiau laiko Jums. Ir tai tik “arbatpinigiai” kavos puodeliui.

Kokia buvo Madoffo ponzi schema?

Tai apgaulinga investicijų schema, kurią naudoja daugelis aferistų, internete tai galima vadinti ir “skemeriais”, kuri remiasi “piramidės” principu, kurioje pradiniams investuotojams mokamos neįprastai didelės investicijų grąžos iš pinigų, gautų iš vėlesnių investuotojų. Su tokiais grąžinimais, suteikiančiais investicijoms “teisėtumą”, “scemeris” gali naudoti šią dokumentais įtrauktą informaciją, kad jaustumėtės žmonėmis, gaunantiems didesnes sumas. Didelis dėmesys nukreiptas ir į “verbavimą” įtraukti kuo daugiau asmenų (investuotojų).

Kadangi bendrovėje ar kitame ūkio subjekte nėra investicijos į pinigų gavimą, schema palengvins palikimą investuotojams ir “scemeriams”, kurie bet kokiu atveju (iš savo pusės) jau išvyko iš šalies ir turi banko sąskaitą Kaimanuose! Žiūrėkite naujienas ir būtinai atsirinkite teisingus šaltinius. Analizuokite per google ar trustpilot ar žiniasklaidos priemones.

Šiuo metu yra daug tyrimų apie tokius aeristus.

“Ponzi schema” yra būdas apgauti investuotojus, norinčius greitai ir lengvai uždirbti. Žadina neįprastai didelę grąžą (10-50%), investuodamas savo pinigus į keletą nuostabių veiklų: pinigų keitimo, vertybinių popierių rinkos, naujų produktų ir kt. Ypač šiuo metu populiarėjantis ai.marketing būdas uždirbti internetu žavi daugelį. Tačiau viskas labai įtartiną. Po šio straipsnio galite patys nuspręsti kur tiesa ir kur melas. Kai atėjo laikas, klientas grąžina dalį savo pinigus, kurie, tariamai, yra palūkanos, uždarbis. Tam tikrais atvejais galima ir iš tiesų gauti didesnę grąžą, nei investuota, bet ta suma tik iš kitų schemoje dalyvaujančių investuotojų.

Klientas yra įsitikinęs, kad likusius pinigus investuoja ir jie gali netgi garbingai grąžinti jiems tiesiog duotus pinigus. Bernardas Madoffas labai naudojo “Ponzi Scheme” programą, kad pritrauktų turtingus klientus ir paaiškintų savo grąžą kaip neįtikėtiną galimybę investuoti į atsargas. Šiuo principu technologijos eroje nereikia daug stengtis, todėl užtenka pritraukti daug “smulkių žuvelių”.

Scala iniciatorius Charlesas Ponzi teigė, kad naudojasi tam tikra kilpine skyle. Kai žmonės bus įsitikinę, kad galite uždirbti pinigus, jūsų reputacija pakyla ir investuotojai pinigus palieka teisingai. Kai asmenys reikalauja mokėjimo, naujiems investuotojams visada galima gauti pinigų.

Tokiu būdu ji nėra panaši į “piramidės schemą”. Charleso Ponzi pradinėje schemoje nebuvo bandoma investuoti jokių pinigų. Jis sumokėjo žmones, kad surastų investuotojus ir praleistų pinigus sau ir jo šeimai; galiausiai nutrūko, kai viešai abejojo ​​jo metodais ir buvo apkaltintas sukčiavimu.

Abiem atvejais investuotojai prarado didžiules pinigų sumas.

Taip pat galite pažiūrėti apie šiuos procesus ir daug dokumentikos ar net tikrais faktais sukurtų filmų.

Vienas iš filmų tokių filmų, kurio aprašymas trumpai skamba taip:

“A group of wealthy boys in Los Angeles during the early 1980s establish a ‘get-rich-quick’ scam that turns deadly.” Billionaire Boys Club (2018) | OFFICIAL TRAILER

Geriausias vieta Lietuvoje viską gerai apgalvoti, tai Neringoje:

Aplankykite Neringą
  • Jeigu jums buvo naudingas šis straipsnis, prašome prenumeruoti Verslo Partneriai Lt arba spausk tinklapio “varpelį” esantį dešinės apačioje ir tapsite verslo stebėtojais.
  • Jeigu norite tikrai pradėti verslą ar savo hobį paversti verslu, geriau kreipkitės ir konsultuokitės pas Verso Partneriai Lt partnerius, rašykite el.paštu: info@verslopartneriai.lt .
  • Susikurkite geriausiomis sąlygomis savo internetinį puslapį ir pradėkite verslą mažais žingsneliais.
Herophy com | Verslo Partneriai Lt
www.herophy.com
×

Cart