„Google“ atnaujina „Google Pay“, prideda 3 naujus partnerius bankus

“Dive” įžvalga:

„Sengupta“ taip pat pabrėžė institucijų, pasirašiusių siūlyti „Plex“ sąskaitas, įvairovę.

„Šie partneriai veikia įvairiose šalies bendruomenėse ir padės„ Plex “paskyras pasiekti„ Google Pay “tiesiogiai telefone, kad ir kur būtumėte“, – sakė jis. “Kiekvienas iš jų atsineš savo unikalias stipriąsias puses ir galimybes, kad kiekvienas galėtų pasirinkti sau tinkamiausią” Plex “paskyrą.”

Pasirodžius virtualiam renginiui būsima „Citi“ generalinė direktorė Jane Fraser banko „Plex“ sąskaitą pavadino „nauju banku“.

„Keičiasi klientų poreikiai, o visiškai nauja karta ieško naujų, tinkamų ir geresnių santykių su savo pinigais“, – sakė ji.

„Citi“, kurios filialai yra silpnesni nei daugumos didžiųjų bankų, turi naudos iš „Google“ pasiekiamumo, nes susiejimas gali padėti bankui pritraukti daugiau klientų, neišplečiant savo filialų tinklo.

„Google“ suteikia „Google“ patirtį, kuri yra išties unikali, ir savo technologines galimybes, taip pat prieigą prie visos šalies didelei klientų grupei “, – pirmadienį„ CB Insights “virtualios„ Fintech “ateities konferencijos metu sakė„ Citi “vartotojų bankui vadovaujantis Anandas Selva. .

„Plex“ sąskaitos taip pat gali patikti jaunesnės kartos bankų klientams, ypač tiems, kurie dar neatidarė banko sąskaitų, sakė „Bankrate“ vyriausiasis finansų analitikas Gregas McBride’as.

„Skaitmeninis yra bankininkystės ateitis, o norint padidinti banko klientų ratą, reikia susitikti su jais ten, kur jie yra“, – sakė McBride’as. „Bankai ir kredito unijos, integruojamos į„ Google Pay “, patiks jauniems suaugusiesiems ir tiems, kurie neturi bankinių santykių.“

”Dive” trumpai:

  • Trečiadienio virtualaus renginio metu „Google“ pristatė atnaujintą „Google Pay“ programą su naujomis funkcijomis, leidžiančiomis vartotojams mokėti draugams, sekti ir valdyti biudžetus bei gauti įžvalgų apie jų išlaidas.
  • Technologijų milžinė taip pat atskleidė išplėstą bankų partnerių, pasirašiusių pasiūlyti bendro prekės ženklo banko sąskaitas, portfelį 2021 m. partneriai bankai ir kredito unijos.
  • „Green Dot“, Sietlo bankas ir Merilando „Harbour Bank“ yra naujausi bankai, užsiregistravę kaip „Google“ partneriai. Jie prisijungia prie „Citi“, Stanfordo federalinės kredito unijos, „BankMobile“, BBVA JAV, „BMO Harris“, „Coastal Community Bank“, „First Independence Bank“ ir SEFCU. iš viso 11 įstaigų.

AUTHOR
Anna Hrushka
@annahrushka
PUBLISHED
Nov. 19, 2020

Šaltinis: Marketingdive

Straipsnis patalpintas pirmiausia:

×

Cart