Kas ieško - tas randa

Verslo Partneriai Lt

Nėra nieko neįmanomo, yra tik ribotas suvokimas kas yra įmanoma.

Internetinės svetainės sukūrimas

Herophy | wordpress logo

WordPress turinio valdymo sistema

Šią sistemą naudoja daugiau nei 74 milijonai svetainių. WordPress yra populiariausia profesionali turinio valdymo sistemą šiai dienai.

WordPress suteikia jums įrankius paprastam svetainės valdymui, šie įrankiai suteikia jums galimybę: pridėti ar tvarkyti puslapius, įkelti nuotraukas, rašyti blogą ir valdyti svetainės vartotojus.

Herophy website design search engine optimization

Svetainių Optimizavimas Paieškos Sistemoms (SEO)

Visi svetainių kūrimo paketai yra optimizuoti pagal pradinius bendros praktikos “SEO” standartus.

Mes pasirūpinsime, kad jūsų pavadinimų žymes, aprašymai ir paveikslėlių alternatyvios žymės būti tinkamai parinktos pagal kiekvieno puslapio raktažodį.

Herophy web design stock photos

Foto banko Nuotraukos

Nors fotografija padaryta pagal jūsų poreikius būtų idealus variantas, dažnai tai yra per brangu naujam puslapiui.

Todėl mes įtraukiame iki 20 foto banko nuotraukų į svetainių dizaino paketus. Šias nuotraukas galėsite panaudoti ir kitiems savo poreikiams.

Herophy website design search engine indexing

Pateikimas Paieškos Sistemoms

Po svetaines paleidimo mes pateiksime jūsų svetainę Google Paieškos sistemai. Priduosime jūsų svetainės struktūrą taip paskatindami Google indeksuoti jūsų svetainę.

Herophy website design Google analytics

Rinkodaros įrankių įdiegimas internetiniame puslapyje

Google analitikai leidžia jums peržiūrėti informacija apie jūsų svetainės lankytojus, ši informacija suteikia galimybę jums sužinoti tokius duomenis kaip, kiek klientų apsilanko per diena, kokias naršykles ar prietaisus naudoja jūsų lankytojai.

Herophy website design video tutorial

Apmokymai

Po puslapio paleidimo mes jus apmokysime kaip naudotis WordPress turinio valdymo sistemą ir jos pagrindiniais įskiepiais.

Taip pat, jei norėsite galėsime jums atsiųsti mokomąją medžiagą anglų kalba.

Herophy content creation

Turinio Kūrimas

Jei jums reikia turinio bet kuriai jūsų rinkodaros kampanijos daliai, Herophy gali jums padėti. Mes, galime sukurti bet kokio tipo dizainą, tekstus, padaryti fotosesijas, bet ką ko jums gali prireikti.

Herophy Marketing Consulting

Konsultacijos

Rinkodara yra lyg laukinis žvėris kurį yra sudėtinga pažaboti, daugeliui verslų tai yra itin sudėtingas uždavinys. Tam kad išnaudoti verslo rinkodarą teisingai, tai reikalauja daug išmonės ir patirties. Todėl, Herophy specialistai gali pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jumis, tam kad įgautumėte geresnį supratimą apie tai kaip išgauti daugiausiai naudos iš jūsų įmonės rinkodaros.

Herophy Facebook advertising

Reklama

Reklama ir tik vienas iš rinkodaros aspektų, tačiau daugelis daro klaida manydami, kad rinkodara ir reklama yra vienas ir tas pats dalykas. Tačiau tai nenumenkina reklamos svarbos, reklama tikrai yra svarbus rinkodaros aspektas, tačiau dažniausiai ji tampa ir viena iš daugiausiai pinigų reikalaujančių aspektų. 

Būtent todėl, Herophy padės jums gauti daugiausiai naudos iš jūsų turimo reklamos biudžeto. Mes padėsime jums nuspręsti kokius medijos kanalus pasirinkti, kokia auditorija pasirinkti, kad sukurtumėte efektyviausias reklamos kampanijas.
×

Cart