Kaip pradėti arba plėsti verslą žingsnis po žingsnio

Daugelis žmonių nekenčia savo darbo vietų. Kiekvieną dieną jie pasirodo darbe, atlieka tas pačias užduotis, patiria stresą arba suteikia stresą kitam kolegai. Ir galbūt tas žmogus net nežino jo vardo.

Turite pagalvoti apie savo verslo kūrimą ŠIANDIEN! Verslo pradžia yra geriausias būdas sukurti ką nors prasmingo, tapti turtingu ir būti visiškai laisvu! Bet, NIEKADA nebuvo taip paprasta pradėti savo verslą, kaip gali atrodyti. Tačiau patyrusiems naujas verslo kūrimas tai lengvi žingsniai, kuriuos reikia atlikti vieną po kito.

Net jei turite mažai laiko, pinigų ar patirties, galite tai padaryti! Yra daug pelningų ne visą darbo dieną dirbančių įmonių. Galite pradėti turėdami nedaug ar net neturėdami pinigų ir patirties. Suraskite kas Jums padės!

Kai žinosite, kad norite būti savo viršininku, turite sudaryti “mūšio planą“. Verslo pradžia yra didelis sprendimas ir bauginanti užduotis. Jūs norite mokėti strategiškai tai pasiekti. Geriausias būdas pradėti yra šiek tiek daugiau apie tai sužinoti!

Verslo Partneriai Lt yra tam, kad Jums padėtų. Suteikėme daug informacijos, pagalbos, patarimų ir tiesiogiai prisidėjome prie ne vieno verslo.

Žingsnis po žingsnio, kartu su Verslo Partneriai Lt

Šiame straipsnyje aš apžvelgsiu jūsų pagrindinius žingsnius, kuriuos turite atlikti norėdami pradėti savo verslą.

Kodėl turėtumėte klausytis?

Verslo Partneriai bendradarbiauja su ne vienu ekspertu. Taip pat padėjo įkūrti verslus. Mūsų komanda yra iš nedaugelio žmonių, galinčių parodyti, kaip pasisekti, nes mes sakome: “Nėra neįmanomų dalykų, yra tik ribotas suvokimas kas yra įmanoma” (Nežinomo autoriaus posakis).

Bet mes labiau esame Jums:

“Spyris į užpakalį”

kad pradėtumėt daryti, o jei darote, nenustoti.

Prižiūrime, padedame ir primename apie darbus kiekvieną savaitę savo partneriams telefonu, el.paštu. Tapk Verslo Partneriai Lt bendruomenės dalimi ir Tu gausi:

 • priminimus daryti, veikti;
 • konsultacijas, patarimus, rekomendacijas;
 • bendruomenės ir partnerių pagalbą;
 • dalyvausite Verslo Partneriai Lt suvažiavime (nemokamas renginys nariams su nakvyne dviejų dienų mokymai);
 • reklamą;
 • tyrimus ir išvadas.

Norime, kad jums pasisektų ir pradėtumėte savo verslą. Bet prieš tai darant…

Pirmuosius kritinius žingsnius turite labai gerai apsvarstyti. Verslo pradžia yra tarsi kažko kūrimas. Jei pamatai bus silpni, vėliau visas pastatas subyrės. Jūsų verslo pagrindai yra šie keli svarbūs žingsniai, kurių ketinate laikytis dabar. Pakeliui priimsite svarbų sprendimą, kuris amžiams paveiks jūsų verslą. Jums nereikės skirti jiems daug dėmesio, jei nenorite, kad jie grįžtų ir vėliau jus persekiotų.

Daug kartų partneriai susidūrė su iškilusiomis problemomis, patirtis kitų padės jums suprasti, kas svarbu ir kaip tai spręsti. Sutaupysite laiko ir pastangų viską apžvelgus nuo pradžių.

Pradėkime.

1. Įsipareigokite savo verslui

Taigi norite pradėti verslą. Tai nuostabu ir aš didžiuojuosi drąsiais sprendimais. Bet palaukite ir paklauskite savęs … Ar tikrai to norite?

Leiskite man tai performuluoti, ar tikrai esate pasiryžęs savo būsimam verslui? Ar esate pasirengęs padaryti viską, ko reikia sėkmei? Prieš eidami toliau, turite žinoti, kad norint pradėti verslą reikės tam tikro atsidavimo ir pasiaukojimo. Pavyzdžiui, gali tekti dirbti ilgas valandas, sumažinti asmenines išlaidas ar imti paskolą.

Be to, turėsite iš tikrųjų stengtis priimti kuo geresnius sprendimus svarbiausiais jūsų verslui klausimais. Turite būti pasirengę sužinoti, kokie yra šie kritiniai klausimai ir kaip padaryti geriausią pasirinkimą priimant arba sulaužant sprendimus.

Ei! Niekada nesakiau, kad tai bus lengva. Visi būtų milijonieriai, jei taip būtų. Bet tai yra 100% įmanoma, jei įsipareigoji savo verslui, sužinai, kaip teisingai pradėti verslą, ir stengiesi kuo daugiau! Jei turite gebėjimų nepasiduoti, verslas jums tinka, žingsnis po žingsnio vistiek sunkumų bus paskui, patikėkite.

Milijonai tai padarė, gali padaryti ir tu!

2. Pasirinkite geriausią verslo idėją

Gerai! Kai būsite tikri, kad tikrai norite pradėti savo verslą, kitas žingsnis – pasirinkti geriausią verslo idėją.

Palauk minutę…

Leisk man aiškiai pasakyti. Aš nesakiau rasti jokios verslo idėjos. “Neužsikabink” atsitiktinės idėjos. Greičiausiai tai gali nepavykti. Jei norite padidinti verslo sėkmės galimybes, turite atidžiai pasirinkti geriausią verslo idėją. Kai kurias verslo idėjas pavyksta įgyvendinti daug sunkiau nei kitas. Kai kurios verslo idėjos jums prastai atitiks.

Pasirinkus savo idėją, ko gero, svarbiausias sprendimas pradedant verslą.

Tai labai svarbu ir turės tiesioginės įtakos jūsų sėkmės tikimybei. Daugelis žmonių daro klaidą manydami, kad norint sėkmingai įgyvendinti verslą, verslo idėja turi būti visiškai nauja koncepcija, pavyzdžiui, „I-tech“ įrenginys ar „App“, skirta visiškai naujam poreikiui patenkinti. Bet tai netiesa!

Yra be galo daug patikrintų verslo idėjų, kurios anksčiau praturtino tūkstančius ir tūkstančius verslininkų. Nesvarbu ar tai dviračių nuomos, ar knygų leidybos verslas.

Pradedant verslą yra labai svarbu pasirinkti tinkamą verslo idėją. Įdėkite į tai daug minčių!

Bet kaip jūs pasirenkate geriausią verslo idėją savo situacijai?

Mano asmeninis patarimas yra sugeneruoti kuo daugiau verslo idėjų ir tada pasirinkti tą, kuri geriausiai tinka jūsų asmenybei, įgūdžiams ir rinkai. Prieš rinkdamiesi savo idėją, nepamirškite ją išbandyti ir surinkti išorinių atsiliepimų. Mes galime Jums padėti tai atlikti!

Nedvejodami praleiskite daug laiko šiam pirmajam žingsniui kartu su savo draugais, partneriais, verslo bendruomenėmis. Kaip jau sakiau jums anksčiau, labai svarbu iš anksto priimti teisingus sprendimus, jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas.

3. Diferencijuokite savo verslą ir kurkite savo strategiją

Dabar, kai galvojate apie savo verslo idėją, turite atskirti savo verslą ir parengti strategiją.

Svarbu atskirti savo verslą. Štai kaip tai padaryti. Pirmiausia turite atsakyti į šį klausimą: kam aš taikau ir kodėl klientai, vartotojai turėtų su manimi bendradarbiauti, o ne su mano konkurentais? Ne visada konkurentai bus tavo konkurentai, gali tapti jiems konkurentu arba partneriu.

Labai svarbu turėti aiškų atsakymą į šį klausimą. Daug verslininkų žlunga, nes jie nepakankamai galvoja apie šį žingsnį.

Verslo Partneriai Lt

Norėdami atsakyti į šį svarbų klausimą, turite ištirti rinką ir konkurenciją ir rasti nepakankamai aptarnaujamą vietą, kurioje galėtumėte tilpti.

Štai mano asmeninis požiūris į konkurentus: geriausias būdas kovoti su jais yra visų pirma nekonkuruoti su jais.

Tam reikia būti nepakartojamam! Pabandykite rasti savo tikslinę auditoriją ir nišą. Nustatykite savo auditorijos taškus ir atkreipkite dėmesį į juos nuostabiu būdu, žinodami, kad jie jums rūpės.

Užuot susidūrę su varžybomis, turėtumėte stengtis būti unikalūs ir nukreipti į konkrečią nišą.

Jums reikia trumpo verslo plano. Tai atlikus, turite sudaryti trumpą verslo planą. Čia turėtumėte surinkti kiekvieną svarbų strateginį sprendimą, kurį darote dėl savo verslo. Tai apima, bet neapsiriboja: tikslinę rinką, konkurenciją, diferenciaciją, komandą ir tai, kaip veiksite.

Tai neturi būti ilgas. Šiais laikais nepopuliaru verslo planą rašyti šimtus puslapių. Mūsų patirtis versle yra pavyzdžių kur pradėdamas darbą, atliko vieno puslapio verslo planą.

Svarbu tai, kad vystydami savo verslą galite lengvai remtis savo strategija ir atlikti pakeitimus. Pakeitimai turi būti priimti laiku. Kartais verslai žlunga, dėl nenumatytų aplinkybių, kartais dėl numatytų arba nepasiteisino analizės. Gal būt ir buvo priimti blogi sprendimai, bet tai neturi sukelti baimės pakeisti verslo strategiją ar imtis kitu verslu. Tik stipriausieji nepasiduoda nesėkmėms. O kad jų net nebūtų ieškokite kuo daugiau galimybių bendradarbiauti.

Žinoti, kas yra jūsų tikslinė rinka ir kuo jūs skiriatės nuo konkurentų, yra nepaprastai svarbu. Jūs nenorite būti vienas iš šių verslų, kurie aklai pradeda savo veiklą prisotintoje rinkoje. Jums gali nepavykti arba ne. Bet geriausiu atveju greičiausiai kentėsite dėl silpno klientų lojalumo ir mažų pelno maržų ir niekada nepasieksite visų savo verslo galimybių.

4. Gaukite pinigų, reikalingų pradėti verslą ir sužinoti, kaip planuoti savo finansus

Šiuo metu norite pagalvoti apie savo verslo finansus. Kiek pinigų tau reikia? Kur jūs jų rasite? Kaip ketinate kurti savo finansines prognozes?

Sužinokite, kiek jums reikia pinigų ir kaip juos gauti.

Pradėkime.

Pirmiausia turite žinoti, kiek pinigų reikia norint pradėti verslą ir jį valdyti keletą mėnesių. Svarbu, kad įtrauktumėte pakankamai, kad įsitikintumėte, jog jūsų verslui netrūks pinigų, kol nepradės gauti pajamas!

Jei pats negalite padengti šios sumos, turite pagalvoti, kaip gauti išorinį finansavimą savo verslui.

Yra daug galimybių, kurias verslo savininkas gali apsvarstyti ieškodamas išorinių lėšų. Mano asmeninis patarimas – pirmiausia kreipkitės į savo šeimą ir draugus.

Ieškodami pinigų savo startuoliui, tikriausiai jūsų klausimas bus iškeltas šeimos ir draugų rate.

Būtų malonu gauti pinigų iš labiau tradicinių bankų ar net internetinių skolintojų, tačiau norint gauti pinigų iš šių šaltinių, jūsų verslui paprastai reikės šiek tiek veiklos istorijos. Sutelktinis finansavimas galėtų būti naudingas daugeliui įmonių, o rizikos kapitalas yra galimybė, jei jūsų verslas turi ypač didelį augimo potencialą. Prieš kreipdamiesi į potencialų investuotoją ar skolintoją, susitvarkykite savo aprašymais! Paruoškite savo verslo planą, įskaitant finansines prognozes! Būkite pasirengę atsakyti į įvairius klausimus, kurie jums gali kilti.

Kaip planuojate savo finansus?
Turite mokėti numatyti savo finansus, kad galėtumėte pristatyti pranešimus potencialiems investuotojams, kad gautumėte pinigų savo verslui pradėti. Gebėjimas sekti ir prognozuoti savo finansus taip pat padės geriau valdyti ir planuoti verslą.

 1. Pradėkite nuo to, kaip išmokti sudaryti pajamų ataskaitą, dar vadinamą jūsų verslo pelno ir nuostolio ataskaita.
 2. Tada turėtumėte sužinoti, kaip sukurti „pro-forma“, o tai tiesiog reiškia „būsimas“ pajamų ataskaitas ir balansus.
 3. Galiausiai turėtumėte sužinoti, kaip sukurti pinigų srautų prognozes, parodant, kada grynieji pinigai tekės į jūsų verslą ir iš jo.

Visa tai gali būti sunku, jei to dar nepadarėte. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol gausite gerus rezultatus ir atliksite šį veiksmą, tačiau tai nėra taip keblu! Jei daugiausiai laiko galite pridėti 2 plius 2 ir gauti 4, jūs turite tai, ko reikia, kad galėtumėte įvaldyti verslo finansus!

5. Plėskite savo rinkodarą ir raskite pirmuosius klientus

Dabar atėjo laikas planuoti, kaip pasiekti savo tikslinę auditoriją. Turite jiems suprasti, kad turite geriausią jų problemos sprendimą ir priversti juos nusipirkti jūsų produktą. Čia atsiranda rinkodara ir pardavimai.

Štai vienas svarbiausias dalykas, kurį turite žinoti apie rinkodarą …
Prieš jaudindamiesi dėl visiškai naujo internetinio skelbimo ar dėmesio pritraukiančio reklaminio triuko, leiskite man pasakyti, kas, manau, yra svarbiausia rinkodaros srityje.

Rinkodara yra sunki. Labai sunku. Net patyrę rinkodaros profesionalai visą laiką žlunga. Tai, ką jums reikia padaryti, yra kruopščiai išbandyti skirtingus metodus su nedidelėmis pinigų sumomis. Paskutinis dalykas, ko norite, yra išleisti brangius pinigus rinkodaros strategijai, kuri neduoda jokių pajamų!


Rinkodara yra sunki. Pirmiausia būtinai išbandykite įvairias strategijas su nedidelėmis pinigų sumomis.

Dabar, kai suprantate tikrąją rinkodaros prigimtį, galite pradėti kurti savo planą. Norėdami pradėti, atsakykite į šiuos klausimus: Kaip pasiekti tikslinę rinką? Koks tavo tikslas? Koks jūsų biudžetas? Kokia tavo žinutė? Kokie yra jūsų kanalai? Kokie yra jūsų kūrybiniai kūriniai?

Taigi pradėkite nuo atsakymo į šiuos klausimus, ir jums seksis kurti laimėtą rinkodaros planą, kurį pavyks pritraukti. Kaip ir jūsų verslo planas, taip ir jūsų pirmasis rinkodaros planas neturi būti itin ilgas, kad būtų prasmingas ir vertingas. Tačiau reikia labai daug pagalvoti.

Nepamirškite, kad rinkodara yra sudėtinga. Yra tikimybė, kad nepaisant to, kaip kruopščiai planuojate, pirmosios rinkodaros pastangos vis tiek gali neveikti. Nenusiminkite! Eksperimentuokite toliau, bet leiskite labai mažas pinigų sumas … kol rasite laimėjimo formulę!

Parduoti gali kiekvienas! Štai kaip tai padaryti.
Dabar pakalbėkime apie pardavimus.

Tu vis dar čia? Aš jūsų klausiu, nes dauguma žmonių bijo parduoti. O jūs? Na, aš turiu jums dvi naujienas: vieną gerą ir vieną blogą.

Pirmiausia blogasis … Kaip verslo savininkas, greičiausiai turėsite atlikti bent tam tikrą pardavimo būdą. Gali būti, kad esate pirmasis jūsų verslo pardavėjas.

Dabar geras! Pardavimas nėra toks sudėtingas, o kai įveikiate bauginimus ir baimę būti atstumtam, tai iš tikrųjų labai įmanoma … net jei manėte, kad niekada negalėsite parduoti! Pardavimo paslaptis yra paprasta. Jums reikia organizuoto pardavimo proceso. Leiskite paaiškinti. Turite atidžiai išanalizuoti kiekvieną pardavimo proceso etapą ir juos visus optimizuoti. Štai keli kritiniai klasikinio pardavimo proceso žingsniai. Pardavimų vietų radimas, pardavimo medžiagos paruošimas, perspektyvų paieška, susisiekimas su jomis ir tolesnė veikla. Norėsite daug laiko skirti savo pardavimo procesui. Pardavimai yra nepaprastai svarbūs daugumai įmonių. Tai generuos jums reikalingas pajamas.

Štai mano paskutinis patarimas, kai reikia parduoti. Pardavimo procesą vertinkite ne kaip bandymą įtikinti perspektyvą pirkti tai, ko jie nenori, bet kaip bandymą informuoti juos apie jūsų puikų produktą ar paslaugą, kuris, jūsų manymu, galėtų jiems tikrai padėti.

Taigi, trumpai tariant, gaukite perspektyvų ir potencialių klientų, kurie atitinka jūsų tikslinę rinką, ir pasakykite jiems, kaip galite išspręsti jų problemas.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra 5 pagrindiniai esminiai žingsniai pradedant savo verslą:

 • įsipareigokite savo verslui;
 • Pasirinkite geriausią verslo idėją;
 • Diferencijuokite savo verslą ir kurkite savo strategiją;
 • Gaukite reikiamų pinigų ir sužinokite, kaip planuoti savo finansus;
 • Plėskite savo rinkodarą ir raskite pirmuosius klientus.

Sėkmė versle pareikalaus daugiau nei sunkaus darbo ir sėkmės, taip pat nuo pat pradžių reikia priimti geriausius sprendimus. Be šių 5 kritinių žingsnių, yra daugybė kitų klausimų ir dalykų, kuriuos reikia padaryti pradedant verslą. Tiesiog “apvynioti” galvą aplink šiuos sprendimus yra daug darbo.

Turite nustatyti ir sužinoti apie kiekvieną verslo pradžios žingsnį. Jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas, nuo pat pradžių turite priimti teisingus sprendimus! Atminkite, kad jei pagrindas yra silpnas, verslas subyrės.

Aš tvirtai tikiu, kad jums yra daug didesnė tikimybė, kad jums seksis sėkmingai, jei prieš pradėdami sužinosite apie verslą ir iš anksto kruopščiai suplanuosite kiekvieną verslo žingsnį. Kitaip tariant, pirmiausia „suplanuok darbą“, tada „suplanuok planą“. Tada “suplanuok partnerystę” su Verslo Partneriai Lt. Tai tik rekomendacija, kurią galite išbandyti pirmą mėnesį nemokamai.

Pradėti savo verslą gali atrodyti kaip svajonė, bet aš jums sakau, kad tai įmanoma! Jums tereikia vadovautis teisingais patarimais ir priimti teisingus sprendimus.

Negalima praleisti visą gyvenimą galvojant, ar galėjai tai padaryti … Verčiau tai daryk! Pirmiausia sužinokite daugiau.

Pažadu jums, kad nėra nieko geriau, kaip būti savo viršininku ir kurti labai sėkmingą verslą, kuriuo galite didžiuotis.

Verslo Partneriai Lt

PRADĖKITE VERSLĄ SU VERSLO PARTNERIAI LT PAGALBA

Verslo Partneriai Lt – Tapk Partneriu“ yra išsami programa, skirta pradėti savo verslą.

 • Raskite puikią verslo idėją. Jūs gausite Verslo Partneriai Lt “žingsnis po žingsnio” metodą, kaip rasti puikią verslo idėją. Be to, gausite supratimą apie šimtus būdų kaip ką daryti ir ko nedaryti.
 • Paverskite savo idėją pelningu verslu. Apžvelgsime kiekvieną verslo pradžios žingsnį, pradedant savo idėjos radimu, paverčiant ją tvirtu verslo modeliu ir baigiant pirmaisiais pardavimais.
 • Pritraukite klientus neišleisdami daug pinigų. Jūs gausite daugybę nemokamų ir pigių būdų klientams nukreipti. Pradedant paprastą „partizanų“ rinkodaros taktiką ir baigiant naujausia skaitmeninės rinkodaros praktika, Verslo Partneriai jums parodysiu visus įmanomus būdus, kaip pritraukti klientus mažu biudžetu.

Pradėkite nuo mažo ir augkite taip greitai, kaip norite. Parodysime, kaip galite pradėti nuo mažo, net ne visą darbo dieną dirbant, jei norite sukurti labai sėkmingą verslą. Jums nereikia daug laiko ar išteklių, tačiau reikia priimti teisingus sprendimus svarbiausiais klausimais, ir mes jums parodysime, kaip tai padaryti.

Gaukite patikrintų strategijų ir vidinių patarimų. Jūs gausite tuos pačius metodus, kuriuos naudoja kuriant vieną verslą po kito. Patarsime, kaip išvengti problemų. Parodysime, ką daryti kiekviename žingsnyje, kad teisingai pradėtumėte savo verslą.

Išbandykite be rizikos 30 dienų nemokama partnerystę

Parašykite mums: info@verslopartneriai.lt

Šiuo metu ruošiama Verslo Partneriai Lt bendruomenės narių platforma.

×

Cart