Kodėl verta skirti laiko atsipalaidavimui nuo darbo ar verslo?

Skirk laiko poilsiui | Verslo Partneriai Lt | www.verslopartneriai.lt

Aš kaltas, aš tai pripažįstu. Aš esu iš tų žmonių, kurie pasiima darbą namo. Tomis dienomis, kai dirbu namuose, esu kaltas, kad dirbau daugiau nei aštuonias valandas per parą, kurio reikalaujama visą darbo dieną. Bet vis dėl to kodėl verta skirti laiko atsipalaidavimui nuo verslo ar darbo.

Taip pat mane galima priskirti darbuotojų grupei, kuri atostogų dienas palieka ant stalo. Nenustebintų ir tai, jeigu būtų atliktas tyrimas, tai remiantis duomenimis, daug apklaustųjų būtų, kurie nepanaudojo savo atostogų dienas.

Dažnai, kai nedirbu, galvoju apie darbą. Aš negaliu nieko padaryti. Man patinka tai, ką darau, ir reikia daug nuveikti. Jei to nepakanka, aš esu tokio tipo žmogus, kuris mėgsta visada būti kelyje.

Visas laisvas laikas man netiko.

verso partneriai Lt

Aš galvoju kaip sužaisti su savo laisvu laiku ir vėl pamažu pildau savo kalendorių ir jaučiuosi pilnas idėjų. Mažai kas man sako: „Mėgaukitės visu laisvu laiku dabar. Tikriausiai niekada to nebeturėsi gyvenime vėliau, jeigu taip ir toliau“. Tie žodžiai būna vieni geriausių patarimų, gal net labiau priminimas.

Net atlikęs keletą rinkodaros darbų, įgyvendinęs planus, rinkodaros kampanijas, nesustoju dirbti ir kiekvienas sekantis žingsnis mane paskatina ir dar labiau motyvuoja, norisi dirbti sunkiai, daug ir gerai, net jei tai reikšdavo miego praradimą.

net jei tai reikšdavo miego praradimą

Darboholikas

Iš pradžių buvau atsparus ir mėgdavau poilsį. Cha, tai buvo labai senai. Kaip „mano laiko“ dalis, mano receptas buvo atsipalaidavimas, draugai, poilsis, prieš daugiau nei 20 metų, tai man netiko. “Aš pailsėsiu, išsimiegosiu, kai būsiu miręs”, – dažniausiai apie miegą taip kalbėdavome ir kalbame šeimoje. Mano protas ir kūnas reikalavo kitaip. Vidutiniškai miegas per parą siekia 5 valandas. Ar galima tikėtis taip ir toliau be pasiekmių?

VIS DĖL TO

Kodėl atsipalaidavimas iš tikrųjų yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo darbe

Žmonės nėra skirti būti robotais.

Verslo Partneriai Lt
 • Atsipalaidavimas padeda pasveikti
  JAV naujienų straipsnyje pirminės sveikatos priežiūros gydytoja Natasha Withers pasakė: „… Protas yra labai galingas ir gali padėti gydyti, todėl atsipalaidavęs, atsipalaidavęs protas gali padėti kūnui geriau pasveikti“.

Kada mūsų kūnai patiria didelį spaudimą (psichinį ar fizinį), mūsų imuninė sistema sumušama. Dėl didelio streso galime susirgti. Tyrėjai pranešė: lėtinis stresas, trunkantis mėnesį ar ilgiau, turi įtakos peršalimo rizikai.

Susijęs straipsnis: Man svarbiausia yra rezultato siekimas

 • Atsipalaidavę galime būti produktyvesni
  „Praleidus daugiau valandų darbe, miegui dažnai skiriama mažiau laiko, o nepakankamas miegas užima didelę įtaką rezultatams“, – pranešė „New York Times“. Tame pačiame straipsnyje taip pat buvo aptarta, kaip atsipalaidavimas daro mus produktyvesnius.
 • Atsipalaidavimas padeda priimti geresnius sprendimus
  Stresas gali turėti įtakos mūsų gebėjimui aiškiai mąstyti, keičiantis rizikos ir atlygio svertą, rašoma „Science Daily“. Ligų kontrolės centrai rašė: „kompetencija priimti sprendimus visada apima stresas“, pažymėdamas tyrimą, kuriame nustatyta, kad stresas „paskatina polinkį siūlyti sprendimus, kol nebuvo svarstytos visos sprendimo alternatyvos, ir tokias alternatyvas skenuoti nesistemingai. “

Aš tikiu, kad darbas nėra vienintelis jūsų prioritetas, tikriausiai ir mano. Galite turėti vaikų ir namus, kuriems taip pat reikia jūsų dėmesio. Kai kuriomis dienomis galime jaustis vienintelį laiką atsipalaiduoti per tas kelias minutes, kai tik atsigulate į lovą, prieš pat užmigdami.

Štai keletas būdų atsipalaiduoti, net jei jūsų tvarkaraštis yra įtemptas.

 1. Darykite mini pertraukėles per dieną – tereikia kelių minučių
  Kiekvieną dieną savo telefone uždėkite tris priminimus, kaip pratintis pailsėti nors keletą minučių skiriant meditacijai, poilsiui. Jei galite atsidėti šias kelias minutes ir galite tai padaryti. Tai jau pirmas žingsnis kokybės link poilsio.

Meditacijos būda galite pasirinkti Jums priimtiną:

 • užmerkdami akis pagulėti,
 • sutelksite dėmesį į kvėpavimą
 • pasivaikščioti gamtoje
 • klausykite švelnios muzikos
 • žiūrėkite nuostabius vaizdus

Pasivaikščiojimas gerai ir kūnui ir sielai. Jeigu neturite galimybės tai padaryti, pasigrožėkite ką prarandate. Siūlome ir rekomenduojame aplankykite mūsų mylimą Neringą. Pasigrožėkime:

Nepamirškite PRENUMERUOTI šį kanalą, nes tai geras priminimas kur galite skirti sau laiko poilsiui ir ramybei
 1. Suteikite sau SPA patirtį namuose
  Einant į SPA centrus, tektų sėsti į automobilį, galbūt patekti į tam tikrą srautą ir iš tikrųjų užtrukti ir nepailsėti, o dar labiau pavargti. Kuriant SPA patirtį namuose, galite rasti internete labai daug medžiagos kaip tai padaryti ir manau, kad tam tikra prasme pasikeis jūsų gyvenimo pojūčiai.
Keletas patarimų kaip tai padaryti:
 • Uždekite keletą žvakių. Jie padeda sukurti nuotaiką ir sukurti atpalaiduojančią atmosferą.
 • Padovanok sau mini veido procedūrą.
 • Tęskite lepinimą rankų masažu.
 • Įsijunk raminančią muziką.
 • Tęskite atlikdami pėdų masažą.
 • Karštą vonia.

Jei neturite laiko viskam, kas išdėstyta, raskite savo būda, kaip galite save palepinti

Pasilepintojas

Aplankykite gamtą: Curonian Spit – Neringa

 1. Smaližiaukite arba mėgaukitės savo mylimiausiu patiekalu
  Tai, ką jūs taip pat turite dažnai daryti, yra valgyti. Ar kada skyrėte laiko paragauti savo mylimo maisto?

Koks jausmas valgyti savo mylimą, mėgstamą maistą? Kandami kiekvieną gabalėlį, valgykite lėtai, kruopščiai kramtydami maistą ir kvėpuodami tarp kąsnių, bandydami nepersivalgyti. Žinoma, kiti savo mylimą maistą tiesiog “sukapoja” akimirksniu. Neskubėkite – tiesiog sutelkite dėmesį į savo maistą, dėmesingumo praktiką, atviro dėmesio į dabartį suteikimą. Šito aš pats dar neišmokau.

Tikiuosi, kad mano patarimas jums padės ir jūs galite rasti ramybę asmeniniame gyvenime, kurį nešate geresniam verslui. Jei išbandysite bet kurį iš šių dalykų, praneškite man, kaip jie jums tinka.

Aš vis dar to mokausi ir man sunkiai sekasi

Verslo Partneriai Lt