Kokeno problemų sprendimas nuo 2020

Prieš 5 metus, jei ieškojote nemokamos nuotraukų tvarkymo svetainės, kurią galėtumėte organizuoti patys, „Koken“ buvo puikus pasirinkimas. Pradėjau dirbti su „Koken“ fotografijos klientui ir nusprendžiau jį remdamasis puikia dokumentacija ir labai lengva temos plėtra.

Pastaba: Aš labai rekomenduočiau tiems, kurie dabar planuoja naują Koken svetainę ir nori turėtį šią Turinio Valdymo Sistemą (TVS) paskaityti pirmiausia šį straipsnį. Net nesu tikras, ar tai įmanoma! Žinoma šis straipsnis skirtas labiau žmonėms, išlaikantiems esamas svetaines šios platformos dėka.

www.mildelfina.lt Galerija (Koken TVS)

Kokeno istorija

Vieša „Koken“ beta versija buvo išleista 2013 m. Pradžioje ir gana greitai išpopuliarėjo. Jo kūrėjas Toddas Dominey iš savo paties surengto TVS prikaupė tai, ko norėjo ir ko norėjo fotografai. Nors jis tapo stabilus ir gana gerai palaikomas, jis niekada nepasiekė 1.0.

Greitai į priekį judėjo kelerius metus, o 2015 m. „Koken“ nusipirko programinės įrangos įmonė „NetObjects“, kuri 90-aisiais sėkmingai dirbo su kompiuterių svetainių kūrėju.

„NetObjects“ tęsė „Koken“ atnaujinimą maždaug dvejus metus (nors daugiausia dėmesio skyrė aukščiausios kokybės funkcijoms), o paskutinis v0.22.24 leidimas buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Kiek man žinoma, nuo to laiko „Koken“ nebuvo toliau plėtojama. Pagalbos centras ir socialinė žiniasklaida buvo aktyvūs dar apie metus, kol jie taip pat neturėjo jokių naujinių.

Nuo 2020 m. „Koken“ vis dar veikia, tačiau turi keletą pagrindinių problemų.

Verslo Partneriai Lt

Veikė bendruomenės „Koken“ forumas, pavadintas „Koken Community“, tačiau Kokenui “mirus”, ši bendruomenė netrukus nustojo veikti, suprantama, nesant oficialios paramos.

Santykiai su Kokenu

Verslo Partneriai Lt sukūrė „Koken“ temą dėl iškilusių problemų šioje platformoje pas esamų partnerių. Šiuo metu nežinome apie Kokeno problemas ir galbūt ne visas žinojau, kad galimai klientas gali atsidurti ir kitoje platformoje. Tačiau prisijungimo prie Koken administravimo valdymo pulto pagal pateiktą metodą buvo išspręstas. Gal tai ne visiems galioja, bet Verslo Partneriai Lt partneriams padėjo. Skaitykite toliau.

Nuo 2017 m. Verslo Partneriai Lt prižiūri „Koken“ svetainę ir susidūrė su prisijungimo problema, apie kurią nuolat klausinėja interneto forumuose. Tikiuosi, kad šis taisymas padės Jums!

Atkreipkite dėmesį, kad tai yra sukurta v0.22.24 ir gali skirtis ankstesnėse versijose.

Nepavyksta prisijungti prie TVS Koken administratoriaus?

Verslo Partneriai Lt sprendimas

„Nepavyksta prisijungti prie API“ prisijungus, PHP 7+
Naudojant „Koken“ su PHP 7+ (patvirtinta PHP 7.3 ir 7.4) ir apsilankius / admin /, galite gauti raudoną klaidos langelį su „Negaliu prisijungti prie API“ be jokio kito klaidos pranešimo ar tiesiog matysite juodą ekraną. Paprastai tai pasirodo su duomenų bazės klaida ir pan., Tačiau tai susiję su kodu. Norėdami tai išspręsti:

Diegdami raskite /app/database/DB_Driver.php ir pažvelkite į 1018 eilutę, ir turėtumėte pamatyti kažką panašaus į šį:

else 
  { 
    $args = (func_num_args() > 1) ? array_splice(func_get_args(), 1) : null; 
    if (is_null($args)) 
    {
      return call_user_func($function); 
    } 
      else 
      { 
        return call_user_func_array($function, $args); 
      } 
  }

Dabar pakeiskite 1028 eilutę ($ args deklaracija) šiomis dviem eilutėmis:

$func_args = func_get_args(); 
$args = (func_num_args() > 1) ? array_splice($func_args, 1) : null;

Dabar kodas turėtų atrodyti taip:

else 
  { 
    $func_args = func_get_args(); 
    $args = (func_num_args() > 1) ? array_splice($func_args, 1) : null; 
    if (is_null($args)) 
    { 
      return call_user_func($function); 
    } 
     else 
     { 
     return call_user_func_array($function, $args); 
     } 
}

Tikėkimės, kad Jums padėjo išspręsti prisijungimo problemą.

Turinio autorių už pagalbą galite paremti:

Jeigu Jums nepavyksta patiems susitvarkyti, visada galite kreiptis pas savo puslapio kūrėjus, administratorius. Jeigu neturite ar nepavyksta tai padaryti, gal būt nerandate vis dėl to kaip tai padaryti, kontaktuokite su Verslo Partneriai Lt komanda Herophy agentūra.

Taip pat galite kontaktuoti facebook žinute.

×

Cart