Kultūros sala – Lietuvos kultūros sostinė 2021 – Neringa – Tinklapio optimizacija

Pagrindiniai ‘basic’ optimizavimo veiksmai naujojo internetinio puslapio turi būti atlikti pasitelkiant optimizavimo pagrindų žinias, pasitelkiant rinkodaros įrankius. Pradėti reiktų nuo internetinio puslapio įregistravimo (indexing), taip pat artimai tuo pačiu metu įkelti į internetinį puslapį aktivacijas kitiems Google įrankiams: Analytics ir Search Console. Apie jų naudą pakalbėsime kituose straipsniuose.

Kultūros sala vienas iš tinklapių kuriems reikalinga optimizacija, bent jau pagrindinė vidinė, kuri priverstų googlebot aplankyti šį puslapį dažniau ir užfiksuotų jos turinį ir nustatymus o kad tai įvyktų greičiau nei naturaliu būdu per ilgą laiko tarpą, viską galima truputį paspartinti.

Verslo Partneriai Lt kartu su Herophy rinkodaros agentūros specialistu Jurgiu Ašmonu pateikia pasiūlymus tiek www.kulturossala.lt tiek visiems skaitytojams ir tinklapių turėtojams pasidomėti ir atlikti šiuos veiksmus:

  • ‘Index’uoti’ google paieškos sistemoje
  • Užregistruoti Google Analytics
  • Užregistruoti Google Search Console
  • Sugeneruoti arba sukurti sitemap.xml
  • Teisingai suformuoti robots.txt failą
  • Pateikti daugiau ‘meta’ duomenų

Tai vieni pirmųjų žingsnių turėtų būti atlikti jau sukurtam internetiniam puslapiui. Skirtingi rinkodaros specialistai skirtingai vertina šiuos dalykus. Kai kurie sako svarbiausia turinys ir turinio SEO. Bet turėtumėte žinoti visi SEO veiksmai atneša dalelę % prie jūsų tinklapio kokybės. Taigi, dažniausiai nenorintys pridėti 10-20% efektyvumo prie tinklapio specialistai arba nežino kaip tai padaryti arba tai užtrunka laiko įgyvendinimui. Tad, kad ir kas kurs jums naują svetainę Verslo Partneriai Lt rekomenduoja, kad jūs kūrėjų pasiteirautumėt, jog atliktų šiuos išdėstytus veiksmus. Žinoma tai gali papildomai kainuoti. Žinokite, kad į SEO verta investuoti, jeigu planuojate vykdyti veiklą ilgą laiką ir norite nukonkuruoti konkurentus. Nesakome, kad tai bus iškarto ir ne pažadame, jog konkurentai irgi nesiima šių veiksmų. Tad be viso šito toliau slypi, visi kiti vidiniai ir išoriniai SEO atliekami darbai, tiek turiniui, tiek tinklapio struktūra ir kokybė.

Kuo daugiau – tuo geriau, ir jūs būsite geresni. PIRMYN.

Norite konsultacijų, kreipkitės į mus: info@verslopartneriai.lt

Šiuo metu atliekami pagrindiniai vidiniai SEO nustatymai internetinio puslapio “Kultūros sala – Lietuvos kultūros sostinė 2021 – Neringa”.

×

Cart