Kulturos sala | Kultūros sostinė 2021

Kultūros sala – Lietuvos kultūros sostinė 2021 – Neringa – Tinklapio optimizacija

Kultūros sala – taip vadinasi 2021 metų Lietuvos kultūros sostinės internetinio puslapio pavadinimas. Herophy yra viena iš partnerių padedanti Neringos savivaldybei su iškilusiais rinkodaros klausimais. Kokių veiksmų reikia imtis norint, kad internetinio puslapio pavadinimas pagal raktažodžius kuo greičiau iškiltų į aukštesnę “Google” paieškos sistemos poziciją organiškai. Su kokiomis klaidomis susiduria naujieji puslapiai?..

Skaityti daugiau »
Verslo pasirinkimas | Verslo Partneriai Lt

Partnerystės svarba versle

Partnerystė pasireiškia įvairiomis formomis, pradedant verslo savininkais, kurie bendradarbiauja investuodami į projektą, kad įmonės galėtų dalytis techninėmis žiniomis ir idėjomis. Kad ir ką bedarytų bet kuris verslas, svarbu ieškoti tinkamos partnerystės sutarties, kuri būtų naudinga abiem šalims…

Skaityti daugiau »
Sėkmės raktas | Verslo Partneriai Lt

Kodėl verslo partnerystė verčia jaustis gerai?

Steigiant verslą, kiekvienos partnerystės sutarties sėkmės paslaptis yra pagrįsta pasitikėjimu ir pagarba tarp dviejų partnerių. Turite sugebėti pasitikėti partnerio sprendimų priėmimu, temperamentu, vizija ir kompetencija bei atvirkščiai. Būtinai gerbkite vienas kito sugebėjimus ir asmenybę…

Skaityti daugiau »
Verslo Galimybės | Verslo Pasiūlymai | Verslo Partneriai Lt

Verslo galimybės 2020 m. ir vėliau

Nesvarbu, ar norite išsivaduoti iš asmeninių ir finansinių įdarbinimo apribojimų, ar tiesiog norite papildyti savo atlyginimą papildomais pinigais, dirbti sau ar pradėti ir plėsti verslą dar niekada nebuvo taip paprasta – ir niekada nebuvo didesnio pasirinkimo, vaidmenų, iš kurių galima rinktis yra begalės. Paverskite savo gebėjimus mylimu darbu.

Toliau pateikiamos kelios neįtikėtinos laisvai samdomų ir mažų įmonių galimybės įvairiose pramonės šakose, prie kurių galite pradėti dirbti šiandien, vėliausiai rytoj.

Visada yra konsultantai, galintys Jums padėti viską pradėti.

Skaityti daugiau »
×

Cart