Parduotuvėje rasite aukštos ir patikrintos kokybės priemonių.

Miss Barbara

Miss Barbara nuolat siūlo savo klientams geriausius pasiūlymus, siekiant savo partneriams – grožio specialistams – ne tik sutaupyti, mažesniais kaštais įsigyti įvairiausių produktų, bet ir pasiekti geriausių rezultatų komunikuojant ir teikiant įvairiausias konsultacijas. Lyginant su Lietuvos rinkos vyraujančiomis kainomis, tikėtina, kad Miss Barbara gali pasiūlyti geriausius sprendimus grožio srities verslininkams, nesvarbu ar tai mažos kompanijos, privatūs asmenys ar didelės kompanijos. Nepamirškime ir tai, jog grožio specialistų procedūrų kaina daugiausiai priklausytų nuo darbo kokybės ir kompetencijos, o prie viso to prisideda ir kokybiški produktai.

Auganti kompanija, nuolat atnaujina savo internetinę parduotuvę, kuri dar tik pradeda įsibėgėti. Savo partneriams ateityje pasiūlys geriausius sprendimus bendradarbiaujant verslo sektoriuje, kurių tikslas optimizuoti ne tik pardavimus, bet ir pateikti rinkodaros sprendimus, automatizuojant ir vykdant greitesni aptarnavimą, suteikiant didesnes nuolaidas, organizuojant renginius ir susitikimus.

Prie visos šios kompanijos vizijos didelis dėmesys skiriamas ne tik grožio srities specialistams, kurie teikia paslaugas, bet ir visiems, kurie rūpinasi savo kūnu. O gerai pasirūpintas kūnas visada džiaugiasi kokybiškais produktais.

Produkcija prieš patekdama į Miss Barbara asortimentą praeina griežtą kokybės kontrolę: patikimi gamintojai ir tiekėjai, tik sertifikuoti gaminiai, profesionalų – meistrų vertinimas, o paskutinis įvertinimas Jūsų.

Kompanija taip pat garantuoja:

  • Saugų atsiskaitymą
  • Greitą pristatymą
  • Konsultacijas

 Dauguma specialistų ar entuziastų jau greitai galės rasti daugiau informacijos apie grožį skaitydami įvairiausius straipsnius. Rekomenduojame ir jums pasidomėti:

https://www.missbarbara.lt/4-patarimai-kaip-pagreitinti-blakstienu-priauginimo-procedura/

https://www.missbarbara.lt/skirtumai-tarp-silkiniu-ir-audiniu-priauginamu-blakstienu/

Super_bonder_15ml_missbarbara

Sukibėjas-bonderis Super bonder 15ml

ib_super_plus_5ml_glue_missbarbara

Blakstienų klijai Super Plus 5ml

ib_hyper_bond_5ml_glue_missbarbara

Blakstienų klijai Ultimate bond 5ml

Daugiau produktų galite rasti ČIA

Dėl bendradarbiavimo, konsultacijos ar kitais iškilusiais klausimais galite susisiekti užpildę formą arba ieškokite savo atsakymo tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

×

Cart