Parduodamas ne tik Nekilnojamasis Turtas, bet ir jau nuolat veikiantis verslas

Klasikinės Lietuvos gamtos apsuptyje viduryje miško, prie pat Kuršių marių, Kintų miestelyje stovi įsikūrusi “Ašmonų poilsiavietė”. Prabangi vieta ne tik sielai, bet ir verslui. Nuolat kylančios nekilnojamojo turto kainos Kintų miestelyje, privilioja, ne tik vietinius verslininkus investuoti, bet pastebima tendencija, kad vis dažniau susidomėjimo sulaukiama iš didžiausių Lietuvos miestų ir užsienio. Smalsiems ir susidomėjusiems galime pasiūlyti ir atvirų durų dienas Rugpjūčio mėnesio 6 – 8 dienomis. Skambinkite ir užsukite į svečius, jeigu nepirkti tai bent aplankyti gamtą.

Trumpas aprašymas

Kaina: nuo 230000 EUR
Plotas: 2ha (IIb kategorijos miškams priskirtas plotas)
Nekilnojamasis turtas, dokumentai parodomi susidomėjusiems (išplanavimas nuotraukose)

Daugiau informacijos galite teirautis:
Telefonu: 863030290
El.paštu: info@herophy.com
Linkedin žinute: 
Jurgis Asmonas | LinkedIn
Facebook žinute: Jurgis Asmonas | Facebook

 

Parduodamas verslas | Ašmonų poilsiavietė | Kintai | Verslo Partneriai Lt

Detalus aprašymas

Daugelis verslų ar nekilnojamąjį turtą parduodantys asmenys sulaukia klausimo “Kodėl parduodate?” Šis klausimas sprendžiamas jau daugiau nei 5 metai ir tikrai nėra lengvas ir greitai priimtas sprendimas. Tačiau jau šiais metais vis dėl to buvo nuspręsta parduoti, nes pagal Ašmonų šeimos standartus pardavimą turi patvirtinti visi šeimos nariai, 4 broliai ir Mama. Visus lydi nostalgija ir prisiminimai, kiek įdėta darbo per 25 metus. Atvykusiems tai gali atrodyti, kad tai tik senoviniai namukai, tačiau žvelgiant atgal 20 metų, visi tie namukai stovėjo džiunglių ir šiukšlių nusėtoje teritorijoje, be langų, elektros, popierinėmis skardomis iškaltomis sienomis. Ir vis dėl to, kad ir kiek įdėta darbo, jiems palaikyti reikia dar daugiau darbo ir laiko. Manome, kad nauji šeimininkai išpildys Ašmonų poilsiavietės vizijas geriau, nes geri rezultatai reikalauja gerų investicijų. Žinomas tik vienas faktas, jeigu ši poilsiavietė nebūtų sezoninė – jos niekas neparduotų. Tačiau savo jėgomis ir kitų žmonių pagalba iš po žiemos miego paruošti poilsiavietę vasaros sezonui užtrunka daug laiko, kurį atima iš šeimos kitų veiklų. Taip nukenčia ir sezono apgyvendinimo paslaugų veiklos laikas, kuris trunka 2 mėnesius. Tikime, kad nauji savininkai šį sezoną galės pailginti iki 4 mėnesių ar net paruošti visiems metų laikams. 

Įsivertinę rinką ir kiekvieno šeimos nario komentarus, nuspręsta parduoti poilsiavietę aukciono būdu. Neskubam ir neplanuojame parduoti pirmam pasiūliusiam kainą. Derybų nebus. Geriau neparduosime, nei parduoti pigiai. Todėl, laukiame susidomėjimo iš tų, kurie turi viziją, mato tai kas nematyti, turi fantazijos ir daug pinigų. Tai ne tik verslas, tai gera investicija. Laikai keičiasi ir atsiranda vis geresnių galimybių, plėtoti ir kelti vertę. Mes tai darėme nuolat, laukiame kas pratęs mūsų tradiciją ir galės įgyvendinti ne tik mūsų viziją, bet ir matys ir galės investuoti į savo vizijas.

Poilsiavietės kaina prasideda nuo 230 000 EUR, tad visus susidomėjusius kviečiame atvykti į svečius rugpjūčio mėnesio bet kurį sekmadienį, šiais metais ir apžiūrėti ne tik esančią situaciją, bet ir pamatyti galimybes. Ši kaina pradinė, o daugiausiai pasiūlęs turės galimybę įgyvendinti savo tikslus valdant poilsiavietę. Tačiau pirmas pasiūlęs ir norintis įsigyti šį mūsų akimis rojaus kampelį, be konkurencijos ir be aukciono tik už 300 000 EUR (galima rasti ir tiek kainuojantį butą Vilniaus miesto centre).

Nekilnojamas turtas (8 objektai, bei bendra patalpa dušų ir tualetų) Daugiau apie poilsiavietės objektus galite rasti čia, arba parsisiųsti dokumentą su aprašymais.

Dokumentai (jau greitai):

 • Nekilnojamasis turtas
 • Inventorius
 • Žemėlapis

Infrastruktūra (krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė, lauko pavėsinės, suoliukai ir kita)

Inventorius (lovos, patalynė ir kita)

Kintai – miestelis kurį pravažiuoja šimtai tūkstančių lankytojų aplankyti “Ventės ragą”, kuriame yra paukščių žiedavimo stotis (ornitologijos centras). Taip pat pačiame Kintų miestelyje galima pamatyti vieną didžiausią Europoje augančią Tują. Be visų lankytinų vietų, kurias galima rasti paieškoje šiame regione, šis miestelis vilioja ir žvejybos mėgėjus, bei profesionalus, bei vandens sporto aistruolius. Čia, prie pat Ašmonų poilsiavietės mažais žingsneliais miško takeliu vos per 5 minutes galima prieiti Kuršių marių pakrantę ir drąsiai leisti maudytis vaikams, nes gylis čia nesiekia nei 1 metro, o krante visus laukia pėdoms daranti masažus nuolat nupjauta ir aptvarkyta žolė. Tiems kas pasivaikščiojimą padidintų iki 10 minučių ir keliautų nuo paplūdimio į kitą pusę, pasiektų kitą paplūdimį, šį kartą smėlėtą. Šiame paplūdimyje įsikūręs ir kaitininkų sporto centras, kur visą vasaros sezoną vyksta treniruotės, pamokos ir kitos pramogos. 

Be abejo, Kintų miestelis ir jo regione įsikūrusių kavinių, poilsiaviečių, restoranų ir viešbučių skaičius vis didėja ir tai tik dėka turistų, kuriems vasarą nuolat trūksta, ne tik pramogų, bet ir nakvynės paslaugų.

2021 metų finansiniai ir statistiniai rodikliai

Poilsiavietės statistika vasaros sezono metu

 • nuoma parai savaitgali 600 – 900 EUR
 • nuoma parai darbo dieną 450 – 750 EUR
 • užimtumas savaitgalių 90 – 100 %
 • užimtumas darbo dienomis 35 – 60 %
 • sezono laikas 2 mėnesiai (galima sezoną prailginti iki 3 – 4 mėnesių)
 • pajamos per 9 savaičių vasaros sezoną (2 mėn. laikotarpis) 10 000 – 18 000 EUR (bendradarbiaujant su stovyklų organizatoriais, kurių metu daromos didelės nuolaidos)
 • didžiausios apyvartos (didžiųjų lenktynių šventė ir jūros šventė)
 • mažiausia ir didžiausia kaina vienam asmeniui parai: 10 eur – 35 eur
 • išlaidos infrastruktūrai ir sezono paruošimui, restauracijai, plėtrai, kas met 1000 – 3000 EUR
 • pagrindinės išlaidos, bei kitos išlaidos  2000 – 3000 EUR
 • galimybės išplėsti vietų skaičių  iki 50 – 78 vietų ir daugiau investuojant, pagal esamus planus

Ašmonų poilsiavietės vizija

Ašmonų poilsiavietė talpina 38 asmenis, skirtinguose namukuose su skirtingais įėjimais, skirtingo dydžio, vietų skaičiumi ir kokybės kambariais ir tai tik puse tiek kiek galima priimti atrestauravus visas patalpas. Taip pat didelė teritorija palapinių statymui. Planuojami nauji namukai, kurie papuoš poilsiavietę jau po dviejų metų, 2022 metais. Vizijoje matome galimybes bendradarbiauti su Išskirtinio poilsio sprendimus kuriančiomis įmonėmis, kurios stato įvairiausius poilsio namukus.

Šis miestelis, vietinių gyventojų kalbomis, ilgai netrukus, tikėtina, kad taps turintis kurortinio miestelio statusą, apsuptas ne tik daugybės nakvynę ir maistą teikiančių paslaugų verslų, bet ir įvairiausių paslaugų ir pramogų.

Vienas iš sprendimo būdų Ašmonų poilsiavietėje turėti nuotykių parką (laipiojimai medžiais), nes tai patogi vieta ir didelės galimybės įrengti šias pramogas. Mūsų vizijoje ilgas pritvirtintas lynas nuo pat poilsiavietės skriejantis iki pat Kuršių marių paplūdimio. Ši pramoga skamba galvoje jau keletą metų. Kas padeda įrengti tokius nuotykių parkus nesunku rasti internete, kurie gali Jus informuoti ir konsultuoti apie jų įrengimą.

Kuršių marių vaizdai

Žemėlapis

Galerija (jau greitai galerija atnaujinsime šių metų nuotraukomis)

×

Cart