Partnerystės svarba versle

Verslo pasirinkimas | Verslo Partneriai Lt

Puiku užmegzti partnerystę su kitais verslais! Tačiau bet kuris protingo verslo savininkas, prieš pasirašydamas partnerystės sutartis, turi atsižvelgti į tai, kad ne visos partnerystės sutartys veikia taip, kaip planuota. Kai kurios firmos susidūrė su didžiulėmis problemomis dirbdamos su prastai suderintais partneriais, kurie nieko “nepajudino”. Jūs neturėtumėte padaryti tos pačios klaidos. Norėdami išvengti galimų spąstų, apsvarstykite šiuos 3 veiksnius renkantis partnerius:

1. Pasitikėjimas ir pagarba

Steigiant verslą, kiekvienos partnerystės sutarties sėkmės paslaptis yra pagrįsta pasitikėjimu ir pagarba tarp dviejų partnerių. Turite sugebėti pasitikėti partnerio sprendimų priėmimu, temperamentu, vizija ir kompetencija bei atvirkščiai. Būtinai gerbkite vienas kito sugebėjimus ir asmenybę.

Didžiausi pokyčiai verslo kultūroje ir verslo vykdymo būduose gali būti spartesnis santykių, pagrįstų … partneryste, augimas.

Peteris Druckeris

2. Prekės ženklo derinimas

…tu laimi ir jie laimi…

Verslo Partneriai Lt

Prieš pradėdami partnerystę, tiksliai žinokite, ką daro kiekvienas verslas ir kaip sutampa jūsų prekės ženklai. Sudarykite aljansą, kuris gali nustatyti tikslus ir tuo pačiu metu skleisti kiekvieno verslo tikslus. Pavyzdžiui, A bendrovės produktų paklausa turėtų sukelti grandininę reakciją, kad padidintų B bendrovės produktų paklausą ir atvirkščiai.

Jei žmonėms patinki, jie tavęs klausys. Bet jei jie tavimi pasitikės, imsis su tavimi reikalų.

Zig Ziglar

3. Panašios vertybės ir bendri tikslai

Svarbu sudaryti partnerystės sutartį su įmone, kurios tikslai ir vertybės sustiprina jūsų pačių tikslą. Yra firmų, kurių pagrindinis tikslas yra uždirbti pelną ir padidinti akcininkų turtus, o kitos labiau rūpinasi įmonių socialine atsakomybe ir pelno gavimą laiko antriniu tikslu. Bendradarbiaudami su verslu, kuriam nesuderinami pagrindiniai tikslai, gali kilti vertybių susidūrimas ir rizika sukelti firmų pleištą. Tai greičiausiai sukels susitarimo mirtį.

Daugiau apie verslo partnerystę, galite skaityti:

Kodėl verslo partnerystė verčia jaustis gerai?

Kas yra verslo partnerystė?