Pašėlę faktai

Įdomūs faktai apie verslą | Verslo Partneriai Lt

Kai Elonui Muskui buvo 17 metų, jis mėnesį gyveno iš dolerio per dieną, norėdamas sužinoti, ar jis turi viską, ko reikia norint būti verslininku.

„Nike“ šūkį „Just do it“ įkvėpė kažkas, ketinantis mirti.

2008 m. „McDonald‘s“ sutaupė 278 850 000 USD, iš „McDouble / Double Cheesburger“ pašalindamas vieną iš dviejų sūrio skiltelių.

„Paypal“ buvo išrinkta viena iš 10 blogiausių 1999 m. Verslo idėjų.

Susikaupęs mokestį 40 USD už vėlavimą nuomuojant filmą „Apollo 13“ VHS kopiją, Reedas Hastingsas buvo įkvėptas paleisti „Netflix“.

Laris Peidžas ir Sergejus Brinas pasiūlė parduoti „Google“ už 1 mln. USD ir buvo atmesti.

Klientas uždarė savo sąskaitą banke, kurioje buvo daugiau nei milijonas dolerių po to, kai jie atsisakė patvirtinti jo 50c stovėjimo bilietą.

UPS įkūrė du paaugliai su dviračiu ir 100 USD, pasiskolintais iš draugo.

Pietų Karolinoje yra kavinė, kurioje kiekvienas klientas moka tik už kito kliento gėrimą.

Japonijoje yra šeima, valdanti tą patį viešbutį beveik 1300 metų. . . arba 46 kartos.

Paauglys 2 mėnesius slapta gyveno AOL būstinėje, valgydamas nemokamą maistą, naudodamasis sporto sale ir dušais, miegodamas konferencijų salėse dirbdamas savo startuolį. Visi manė, kad jis ten dirba.

  • Kai 3 žmonės bandė parduoti „Coca Cola“ paslaptis „Pepsi“, Pepsi pranešė „Coke“ ir FTB.
  • Kinijos milijonierius, reaguodamas į blogėjančią Kinijos oro taršą, pradėjo pardavinėti skardines gryno oro už 0,80 USD / skardinę. Per 10 mėnesių jis uždirbo daugiau nei 6 milijonus dolerių.

Televizijos antenas pardavinėjanti įmonė nusiuntė „Comcast“ pyragą pasveikinti juos pavadinus blogiausia kompanija Amerikoje.

Buteliuose išpilstyto vandens kompanijos gauna didelį pelną, semdamos vandenį iš viešųjų vandens šaltinių, įpildamos vandenį į plastikinius indus ir perparduodamos už 2 900 kartų didesnę kainą nei įprasta čiaupo vandens kaina už tą patį kiekį.

1961 m. Jamesas Monaghanas, vienas iš „Domino“ picos įkūrėjų, išpardavė savo 50% įmonės akcijų savo broliui Tomui už naudotą „Volkswagen“. Tomas pardavė savo 97% už 1 mlrd.

Geriausiai apmokamas generalinis direktorius JAV buvo John Hammergren iš „McKesson Corp“ 2011 m., Viršijantis 700 mln. 2013 m. Bendrovės metiniame susirinkime darbuotojas paprašė padidinti darbo užmokestį ir buvo atleistas po 4 mėnesių. 2014 m. Birželį jis grįžo į metinį bendrovės susirinkimą prašydamas, kad „Hammergren“ 292 milijonų dolerių išeitinių išmokų paketas būtų perskirstytas mažai apmokantiems darbuotojams. Pasiūlymą akcininkai nugalėjo.

„Google“ siekė sudaryti efektyviausias komandas, tyrinėdama jų darbuotojus. Tyrimas, pavadintas „Projektu Aristoteliu“, nustatė, kad psichologinis saugumas yra svarbiausias sėkmingos komandos veiksnys. Tai yra sugebėjimas rizikuoti nebijant bendraamžių teismo.

„Hooters“ 1983 m. Balandžio 1 d. Įkūrė šešių verslininkų grupė, pavadinta „Hooters 6.“. Jie pasirinko balandžio 1 dienos juoką, nes tikėjo, kad tai žlugs.

Hyundai“ įkūrėjas Chungas Ju-yungas iš pradžių norėjo tapti mokyklos mokytoju, tačiau dėl sunkios šeimos finansinės padėties jis negalėjo įgyti aukštojo mokslo. Užtat jis pabėgo iš savo šeimos į Seulą, kur 1947 metais įkūrė statybų bendrovę „Hyundai“.