Pirmoji Baltijos šalyse inovacijų erdvė gamybos įmonėms Vilniuje

Gamybos įmonės, technologijų kūrėjai, start-up’eriai ir tyrėjai galės kurti skaitmenines inovacijas, testuoti inovatyvias savo idėjas Vilniuje, kuriamame Gamybos Inovacijų Slėnyje. Veiks gamybai skirta įranga, bus teikiamos apie 20 įvairių technologinių sričių ekspertinės konsultacijos. Slėnyje kviečiamos įsikurti Lietuvos ir užsienio valstybių įmonės bei fiziniai asmenys. Į slėnį bus investuota apie 10 mln. eurų.

Veiklą organizuoja principu
„Ateik ir gamink!”

Gamybos Inovacijų Slėnis

Gamybos inovacijų slėnyje bus teikiamos:

  • automatizavimo,
  • robotizavimo,
  • 3D prototipavimo,
  • projektavimo ir testavimo,
  • skaitmeninimo konsultavimo
  • ir daugybė kitų su skaitmeninimu susijusių paslaugų.

Greta specifinių gamybos sektoriui aktualių konsultacijų įmonės turės galimybes gauti ir verslo valdymo srities paslaugas: finansavimo, logistikos, rinkodaros, teisės, apskaitos ir kitas. Iš viso čia bus galima gauti apie 40 skirtingų specializuotų paslaugų, neskaitant infrastruktūros palaikymo ir verslo aptarnavimo paslaugų. Slėnis vystys ryšius su užsienio partneriais, todėl suteiks galimybes tarptautinei savo narių plėtrai.

Mūsų tikslas – sukurti erdvę, kur įmonės ir asmenys galės koncentruotis tik į pagrindinę savo veiklą, o mes padėsime jiems spręsti kasdienius klausimus ir kartu ieškosime galimybių augimui ir plėtrai. Beje, užsienio kompanijoms padėsime suburti reikiamą komandą, nes turime plačius kontaktus gamybos sektoriuje. Siekiame sukurti moderniausią Baltijos šalyse taikomųjų pramoninių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų veiklų centrą gamybos srityje, todėl rūpinsimės savo ekosistemos dalyviais visapusiškai“, – teigia Gamybos inovacijų slėnio direktorius G. Vilda.

Taigi 2022 m. pradžioje Vilniuje, greta Molėtų plento, bus atidarytas itin modernus 5000 m² gamybos ir administracinių patalpų pastatas. Jo infrastruktūra naudotis galės tiek tie, kuriems reikalinga 1 darbo vieta, tiek gamybos įmonės, kurių veiklai reikia 200–600 m² ploto.

×

Cart