Saulės elektrinė – APVA parama

Saulės elektrinė ir jos kaina priklauso nuo sunaudotos elektros energijos ir jos vartojimo ateityje kiekio. Verslo Partneriai Lt rekomenduoja išsiimti skaičiuotuvą ir paskaičiuoti ar Jums naudinga turėti Saulės elektrinę. Jeigu nežinote kaip paskaičiuoti, kvieskite Laba Energija ekspertus, kurie jau daugelį metų dirba šioje srityje. Kodėl gi nepasinaudojus APVA parama?

Pažiūrėjus į Pasaulio tendencijas, ne nuostabu, jog nustebins Jus kokią naudą gauną Saulės elektrinių turėtojai. Nuotrauka šio straipsnio paimta iš nemokamų platformų, kuri labai akivaizdžiai parodo, kad jas galima turėti bet kam ir bet kur. Tad pirmyn į gražesnį ir tobulesnį Pasaulį.

Verslo Partneriai Lt

Dažniausiai išgirsite įvairiausias naudas turint tokią Saulės elektrinę savo kieme. Populiariausia, tai kad tai atsipirks ir labai pigu. Be abejo taip ir yra. Tačiau, ką galite iš tiesų gauti papildomai turėdami tokią elektrinę savo namie.

Pirmiausia turėdami saulės elektrinę nusiteikite gauti daugiau dėmesio ir pokalbių apie šią įrangą ir jos naudą su kaimynais, giminaičiais, draugais, netgi pro šalį einančiais nepažįstamaisiais. Visada turėsite ką papasakoti apie tai lankytojams jūsų kiemo, nes Jūs žinosite daugiau nei jos kainą. Apie įrangą ir visą jos veikimo ciklą Jums papasakos tie kurie įrenginės.

Daugiau informacijos ir ne tik apie kainą ir jos sunaudojimą visada Jus gali pakonsultuoti ekspertai.

Verslo partneriai lt rekomendacija

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia gyventojus teikti paraiškas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas namų ūkiuose“.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kviečia gyventojus iki balandžio pabaigos teikti paraiškas ir pasinaudoti kompensacija saulės elektrinių arba saulės parko dalies įsigijimui. Kaip ir anksčiau, finansinė parama siekia 323 eurus už 1 kW saulės elektrinės įrengtosios galios – tiek esančios ant stogo, tiek nutolusios saulės elektrinės iš saulės parkų. Parama bus skiriama už iki 10 kW galios bet kurio tipo saulės elektrinės dalies įsigijimą. Tai reiškia, kad maksimali suma, kurią gali susigrąžinti pareiškėjas, siekia 3230 eurų. Parama taip pat gali pasinaudoti ir saulės elektrinę jau įsirengę gyventojai, norintys padidinti jos galią. Už kiekvieną įrengtą papildomą kW jie gali gauti 243 eurus. Tokiu atveju parama taip pat suteikiama iki 10 kW suminei galiai pasiekti. Tokia parama gali pasinaudoti visi butų, gyvenamųjų arba sodo namų savininkai.

Kiekvienas planuojantis įsirengti saulės jėgainę turi dideles galimybes paramą gauti ir padengti apie 40 procentų visų saulės elektrinės įrengimo išlaidų.

Verlso partneriai lt
×

Cart