Siųskite mokėjimus Indijoje naudodami „WhatsApp“

WhatsApp mokėjimai Indijoje per programėle | Verslo Partneriai Lt

Mes sukūrėme savo „WhatsApp“ mokėjimų funkciją bendradarbiaudami su Indijos nacionaline mokėjimų korporacija (NPCI), naudodami „Unified Payment Interface“ (UPI) – pirmąją Indijos realaus laiko mokėjimų sistemą, leidžiančią atlikti operacijas su daugiau nei 160 palaikomų bankų. Džiaugiamės galėdami prisijungti prie Indijos kampanijos, kuria siekiama padidinti skaitmeninių mokėjimų paprastumą ir naudojimą, o tai padeda išplėsti finansinę įtrauktį Indijoje.

Norint išsiųsti pinigus į „WhatsApp“ Indijoje, būtina turėti banko sąskaitą ir debeto kortelę Indijoje. „WhatsApp“ siunčia nurodymus bankams, taip pat žinomiems kaip mokėjimo paslaugų teikėjai, kurie inicijuoja pinigų pervedimą per UPI tarp siuntėjo ir gavėjo banko sąskaitų. Džiaugiamės bendradarbiaudami su penkiais pagrindiniais Indijos bankais: ICICI banku, HDFC banku, Axis banku, Indijos valstybiniu banku ir Jio Payments banku. Žmonės gali siųsti pinigus iš „WhatsApp“ visiems, naudojantiems UPI palaikomą programą.

Ilgainiui manome, kad „WhatsApp“ ir unikalios UPI architektūros derinys gali padėti vietinėms organizacijoms spręsti kai kuriuos pagrindinius mūsų laikų iššūkius, įskaitant didesnį kaimo dalyvavimą skaitmeninėje ekonomikoje ir teikti finansines paslaugas tiems, kurie dar niekada neturėjo galimybės jomis naudotis.

Kaip ir kiekviena „WhatsApp“ funkcija, mokėjimai kuriami pagal griežtus saugumo ir privatumo principų rinkinius, įskaitant kiekvieno mokėjimo asmeninį UPI PIN kodą. „WhatsApp“ mokėjimus dabar gali naudoti žmonės, turintys naujausią „iPhone“ ir „Android“ programos versiją.

Facebook Naujienos