Teigiama, kad „greičiausias pasaulyje automobilis“ pakeis rekordinį greitį, kai internetas suabejos jo teisėtumu

Auto verslas | Tuatara | Verslo Partneriai Lt
SSC „Tuatara“ per pirmąjį bandymą, nufotografuota spalio 10 d. / James Lipman/SSC North America
  • Spalio 10 d. „SSC North America“ teigė, kad „Tuatara“ pasiekė naują greičiausio pasaulyje automobilio rekordą.
  • Įrašo teisėtumas buvo suabejotas, kai interneto klastos ir žinomi „YouTube“ vartotojai sugriovė SSC vaizdo įrašą ir nustatė skaitmeninio ekrano rodymo neatitikimų.
  • SSC įkūrėjas ir generalinis direktorius Jerodas Shelby penktadienį paskelbė pareiškimą, sakydamas, kad jis pakartos įrašą.
  • Norėdami sužinoti daugiau istorijų, apsilankykite „Verslo Partneriai Lt“ pagrindiniame puslapyje.

Taigi, naujausias keisto “SSC-Tuatara-set-world-record-but-do-it-it-set-a-record-sagos” atnaujinimas yra toks: Bendrovė pakartos įrašą. Kol kas nėra žodžio, kada, bet mums sakoma, kad tai įvyks „artimiausiu metu“.

„SSC North America“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Jerodas Shelby kompanijos „YouTube“ puslapyje paskelbė vaizdo įrašą pavadinimu „SSC Record Personal Statement“. Shelby paaiškino, kad po to, kai kilo klausimų apie Tuataros įrašą, kurį jis, beje, palankiai įvertino, SSC „nedelsdama paprašė vaizdo failų“.

SSC teigė, kad savo 1750 arklio galių „Tuatara“ pasiekė naują serijinių automobilių pasaulio rekordinį greitį. Dviejų važiavimų metu automobilis vidutiniškai siekė 316 mylių (508km) per valandą greitį ir pasiekė 331 mylių (532km) per valandą greičio greitį.

Važiavimo teisėtumas buvo suabejotas po savaitės, tačiau, kai internetiniai skeptikai, įskaitant žinomą „Youtuber Shmee“, sugadino vaizdo įrašą ir rado neatitikimų dėl skaitmeniniu būdu perdengto ekrano greičio.

Spalio 28 d. Pareiškime SSC apkaltino klaidinantį vaizdo įrašą redagavimo „sumaišymu“. Ji teigė, kad jos vaizdo įrašų gamybos įmonė „Driven Studios“ „turi daug vaizdo įrašų apie viską, kas įvyko, ir dirba su SSC, kad išleistų tikrąją medžiagą paprasčiausia forma. Mes tuo pasidalinsime, kai tik bus.“

Kai komanda pagaliau gavo bylas, ji, matyt, taip pat pamatė, kad viskas blogai.

„Mes staiga matėme tas pačias abejones“, – vaizdo įraše sakė Shelby. “Taip pat matėme skirtingus greičius. Kuo daugiau atrodėme ir kuo daugiau bandėme analizuoti, tuo labiau mums rūpėjo, kad vaizdo įrašo ir GPS santykiuose kilo abejonių.”

Užuot pasidalijęs „faktine medžiaga paprasčiausiu pavidalu“, Shelby nusprendė, kad vienintelis veiksmas buvo perdaryti įrašą.

Žiniasklaidos informacija
SSC Šiaurės Amerikos įkūrėjas ir generalinis direktorius Jerodas Shelby. / James Lipman/SSC North America

„Puikios mano nuomonės apie šį įrašą nebėra“, – sakė jis. “Ir nesvarbu, ką mes darysime artimiausiomis dienomis, kad pabandytume išgelbėti šį konkretų įrašą, ant jo visada bus dėmė. Turime tai padaryti dar kartą. Ir tai padaryti nepaneigiamu būdu.”
Shelby pažadėjo, kad kai įmonė vėl bandys įrašą, ji įsitikins, kad automobilyje yra daugybės kompanijų GPS įranga. „Shelby“ taip pat nori, kad šių įmonių darbuotojai vietoje išanalizuotų ir patikrintų visus naujojo važiavimo aspektus, ir pakvietė „Shmee“ ir kitus žinomus „YouTuber’ius“, kurie pirmą kartą paskatino spekuliacijas dėl „Tuatara“ įrašo, dalyvauti antrojo bandymo metu.

Spalio 10 d. Duomenys nebus pateikti Gineso rekordams, Shelby sakė Motor Authority.

„Netikiu, kad Guinnessas net peržiūrėtų pateiktą medžiagą dėl visų ginčų“, – sakė jis. Išleidimo anketoje pažymėta, kad nepriklausoma trečioji šalis dar nepatvirtino originalių GPS GPS duomenų.

Shelby taip pat sakė „Motor Authority“, kad vis dar neaišku, kas bus kito bandymo rekordą įgyvendinti vairuotojas.

Visą „Shelby“ pareiškimą „Youtube“ galite peržiūrėti čia.

Šaltinis: https://www.businessinsider.com/