Verslo galimybės 2020 m. ir vėliau

Verslo Galimybės | Verslo Pasiūlymai | Verslo Partneriai Lt

Verslo Pasiūlymai

Namų ir nuotolinio verslo galimybės

Ko nemylėti dirbant namuose? Nuolatinė kelionė į darbą, visos virtuvės patalpos ir galbūt net galimybė dirbti pižama.

Čia yra keletas puikių verslo galimybių, kurios leis dirbti patogiai namuose, tiems, kurie tai gali ir sugeba daryti tokioje aplinkoje:

1. Profesionalios konsultacijos

Tie, kurie turi pavydėtiną patirtį kurdami verslą ar padėdami jam augti, turi lengvai perduodamų įgūdžių, kuriuos gali naudoti užsidirbdami pinigų namuose.

Parduokite save kaip profesionalų konsultantą, kuris padeda kitiems pradėti ir kurti sėkmingą verslą per tokias internetines svetaines kaip „Clarity“. Arba taip pat galite pasiūlyti asmeninių konsultacijų (ir už jas mokėti daugiau), eidami aplankyti klientus jų ofisuose, arba paprašydami jų ateiti į jūsų namų biurą (nors tikriausiai pirmiausia turėtumėte pakeisti namus į ofisą).

2. Vaikų priežiūra namuose

Vaikų priežiūra yra ir visada bus būtina daugeliui šeimų, o dienos priežiūros centrai nėra pigūs. Jei jau praleidžiate dieną budriai stebėdami savo mažylius, kodėl gi neužsikišę šiek tiek papildomų pinigų sumenkindami „privalumus“ ir teikdami vaikų priežiūrą draugams ir kaimynams, pažįstamiems?

Atsakomybė svarbiausia, norint užsiimti šia veikla, vaikų priežiūra turi būti Jūsų širdyje.

Verslo Partneriai Lt
Jei norite, kad jūsų vaikai būtų protingi, perskaitykite jiems pasakas.

3. Mokymas

Kokių turite paklausių įgūdžių, kuriuos galėtum išmokyti kitus? Verslo įgūdžiai, pavyzdžiui, konsultavimas, dažniausiai yra pelningiausi, nes už savo laiką galite mokėti daug daugiau, tačiau paprastai sunkiau rasti klientų, o daugelis jūsų užsakymų bus vienkartiniai mokymai.

Kitus įgūdžius, pradedant kalbų mokymu, baigiant muzika ir baigiant skaitymu ar rašymu, lengva paversti verslu – jie taip pat gali būti pakankamai pelningi ir nepaprastai naudingi.

Visi turime įgūdžių mokyti kitus…

Tai, ką galite apmokestinti, priklausys nuo jūsų patirties, vietos ir mokomo pašaukimo; tik nesitikėkite, kad tokiu būdu uždirbsite milijonus. Be to, dauguma jūsų klientų lankysis pasikartojantys, todėl auklėjimas turėtų bent jau suteikti jums reguliarias ir patikimas pajamas.

4. Vyresniųjų priežiūra

Kaip ir vaikų priežiūra, pagyvenusių žmonių priežiūra yra būtina paslauga, kuri visada bus paklausi. Be to, tiems, kuriems to reikia, geriau sekasi, kai jie gali likti savo namuose, o ne gyventi į globos namuose.

Tam tikri priežiūros elementai reikalauja medicininės kvalifikacijos, o padėti klientams atlikti kasdienes užduotis, pavyzdžiui, apsipirkti, valyti ir gaminti maistą, tokiems įgūdžiams kvalifikacijos kaip žinome nereikia.

5. Privatus virėjas

Jei esate kvalifikuotas virtuvėje, bet nemėgstate ilgų valandų ir įtemptos aplinkos, kuri yra viso darbo restorano darbas sinonimas, galite apsvarstyti galimybę dirbti privačiu virėju.

Verslo Partneriai Lt 3N = Niam Niam Namuose

Tiksliai tai reiškia, kad tai skiriasi kiekviename darbe, tačiau tikisi, kad vakarienės metu daugiausia patieks kokybiškos virtuvės patiekalų iki draugų ir šeimos grupių. Tiesiog nepamirškite, kad jums gali tekti įdarbinti maisto pristatymo įmones, kad patiektų maistą ir gėrimus bei prižiūrėtų svečius.

6. Vairavimas

Koncerto ekonomika netinka visiems, tačiau tinkamam žmogui vairavimas dirbant su pavežėjų app platformomis yra puikus būdas užsidirbti šiek tiek pinigų. Galite pasirinkti važiavimo valandas, o programa jus automatiškai sujungs su klientais, kuriems reikia važiuoti.

7. Taupymas

Ar jūs kada nors matėte „Craigslist“ baldą, kuriame yra potencialo, jei kas nors jam tiesiog suteiks šiek tiek atnaujinimo? Galite apsilankyti taupymo prekių parduotuvėse ir įvairiuose išpardavimuose. Pasiimti daiktų už mažą kainą, juos atnaujinti ir parduoti už didesnę kainą.

Ši koncepcija taip pat taikoma ne tik baldams. Jei turite gerą akį, galėtumėte ieškoti kolekcionuojamų daiktų, keistenybių ir dar daugiau. Aukciono svetainės, tokios kaip „eBay“, gali jus sujungti su plačia auditorija, ieškančia jūsų prekių.

8. Makiažas ir plaukų formavimas

Išleistuvės, vestuvės ir kitos ypatingos progos verčia žmones atrodyti kuo puikiausiai. Galite tapti nepriklausomu stilistu, kad žmonės ateitų į jūsų namų studiją, arba galite skambinti į namus ar dirbti vietoje. Galų gale galite apsvarstyti galimybę atidaryti saloną ar SPA centrą, tačiau daugelis nepriklausomų menininkų mėgsta lankstumą dirbti namuose ir (arba) būti mobiliems.

9. Augintinio priežiūra, vedžiojimas

Kaip ir vaikų priežiūra namuose, naminių gyvūnėlių globojimas yra sritis, į kurią galite užsidirbti papildomų pinigų. Daugelis žmonių nori ramybės, žinodami, kad kažkas yra atsakingas už jo kailinį kūdikį, užtikrinant, kad jie bus saugūs, kol jų nebus. Yra daug pasaulyje svetainių kurios padeda nukreipti potencialius klientus pas naminių gyvūnėlių auklėtojus jų vietovėje.

10. „Airbnb“

Jei turite papildomą kambarį, ar nekilnojamą turtą, galite jį naudoti užsidirbdami pinigų, kai užsiregistruosite kaip „Airbnb“ šeimininkas. Galite nemokamai išvardyti savo vietą, o „Airbnb“ atlieka visą sunkų kėlimą už jus, kad būtų lengva pritraukti ir priimti keliautojus. Galite apmokestinti tai, ko norite, o „Airbnb“ netgi apsaugo jus nuo turtinės žalos ir nuo nelaimingų atsitikimų.